نصب آسانسور در ساختمانهای قديمی

جانمایی محل آسانسور و نصب آسانسور در منازل و آپارتمان های قدیمی یک راه حل مناسب جهت احیای این نوع از ساختمان های قدیمی و دادن ارزش افزوده به آنها می باشد. نصب آسانسور هیدرولیکی و کششی در آپارتمان های قدیمی در صورت جانمایی مناسب بسیار عالی است.حداقل فضاي مورد نياز بزاي نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی 100 در 160 و يا 145 در 145 ميباشد و در اندازه هاي پايين تر از 120 در 120 قابل اجرا نميباشد. شرکت های لیفت صفر تا صد نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی را بر عهده می گیرد. برای اطلاع از قیمت آسانسور در ساختمان های قدیمی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

صفر تا صد نصب و راه اندازی آسانسور در ساختمان های قدیمی مسکونی و تجاری

👈 تهیه نقشه های ساختمان در صورتی که ساختمان حتی نقشه نداشته باشد

👈 تهیه نقشه مورد تایید سازمان نظام مهندسی جهت اجرای پروژه

👈 تخریب های مورد نیاز جهت جانمایی مکان آسانسور

👈 جابه جایی تاسیسات لوله ها و کنتورها در صورت نیاز

👈 ایجاد سازه و اهنکشی

👈 نصب کامل آسانسور و راه اندازی آن

👈 پوشش دور آسانسور به زیباترین شکل ممکن

👈 بازسازی مکان نصب همانند روز اول

آيا امكان نصب آسانسور در تمامي ساختمان های قديمی وجود دارد ؟

جهت نصب آسانسور در هر ساختماني ، اعم از مسكونی ، اداری ، تجاری ، انبار و غيره نياز به بازديد ساختمان از سوي كارشناسان شركت های لیفت وجود دارد و بايستي مواردي از قبيل مقاومت سازه ساختمان و امكان تقويت آن ، وجود محل مناسب براي نصب و ساير موارد فني كنترل گردد. با توجه به پيشرفت تكنولوژي و وجود سيستم هاي بالابر جديد در حال حاضر امكان نصب آسانسور در اكثر بناهاي قديمي وجود دارد و فقط بايستي نوع و روش مناسب توسط شركت هاي داراي مجوز ، عضو سنديكا و داراي تجربه ي لازم در خصوص نصب آسانسور در ساختمان هاي قديمي مشخص شود.

مکان مناسب برای نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

فضا بزرگترین مشکلی است که نصب کنندگان آسانسور در یک ساختمان قدیمی با آن مواجه هستند. اگر چه راهکارهای مختلفی هم در داخل و هم در خارج وجود دارد که با هر شرایطی سازگار می‌باشد که هر یک به منظور حل مشکل هستند. بهترین فضا برای نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی نصب در پاسیو و نورگیر، در نمای خارجی، راه پله و نصب در داخل خانه است

 در صورت وجود امكان نصب آسانسور در فضاي مياني راه پله ها ورودي درب آسانسور به راه پله و در مجاورت درب ورودي واحد ها خواهد بود و نياز به تخريب نيز به حداقل ميرسد. اما چنانچه چنين فضايي وجود نداشته باشد ميتوان موارد زير را در نظر گرفت :

الف : نصب آسانسور در نور گير
ب : نصب آسانسور در حياط
ج : تخريب بخشي از ساختمان و ايجاد فضاي مناسب

نصب آسانسور ساختمان قدیمی در حیاط خلوت

این محل در ساختمان‌های بسیاری برای نصب آسانسور مناسب است. این قسمت فضای کافی برای انجام کار بدون مشکل را فراهم می‌کند و زیبایی بیرونی ملک را تغییر نمی‌دهد. هنگامی که مکان در داخل ساختمان وجود ندارد، یک راهکار بسیار کاربردی است. علل متنوعی برای این کار وجود دارد: عدم فضای داخلی، عدم امکان جابجایی راه پله‌ها و یا نداشتن صرفه اقتصادی برای اینکار.

چه آسانسوری برای نصب در ساختمان های قديمی مناسب است ؟

بسته به شرايط ساختمان ، ميتوان از آسانسور هاي كششي ، هيدروليك يا هوم ليفت استفاده كرد كه تشخيص نوع مناسب براي هر ساختمان با كارشناسان فني نصب آسانسور مي باشد. در صورت وجود شرايط مي توان از كابين هاي شيشه اي و مدرن و يا انواع تزيينات ديگر بهره برد.

برای نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی باید جوانب زیادی را در نظر داشته باشید و شما می توانید برای سهولت در کار آن را به شرکت های معتبر آسانسور بسپارید .کارشناسان های لیفت با ارائه مشاوره در انواع پروژه ها و خدمات متمایز و پس از بررسی فضای نصب آسانسور و کارکرد آن و ارائه مشخصات فنی سیستم های مختلف آسانسور شما را در تصمیم گیری بهتر همراهی خواهند کرد

👈 نصب آسانسور کششی برای ساختمان های قدیمی

👈 نصب آسانسور هیدرولیک برای ساختمان های قدیمی

👈 نصب آسانسور بدون موتورخانه برای ساختمان های قدیمی

👈 نصب آسانسور شیشه ای

👈 نصب آسانسور در نما