قیمت مبل عطاآباد آق قلا

یکی از ظرفیت‌های مهم شهرستان آق قلا، فعالیت کارگاه های مبل سازی در روستای عطا آباد بخش مرکزی است. روستای عطا آباد، نمونه بارزی در اجرای طرح کارآفرینی و ایجاد اشتغال است، بر اساس آمارهای موجود 110 کارگاه مبل سازی در این روستا فعالیت می کنند. با توجه به تولیدی هایی که در این روستا وجود دارد بازر رقابت بین فروشندگان نیز بسیار داغ می باشد و مبل های های با کیفیت و متنوع را با قیمت های مناسب عرضه می کنند. در این مقاله به بررسی قیمت مبل عطاآباد آق قلا می پردازیم.همراه ما باشید.

قیمت مبل عطاآباد آق قلا مستقیم در تولیدی

می توان گفت در مجموع 230 کارگاه، نمایشگاه و فروشگاه مبل با اشتغالزایی 2 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در روستای عطا آباد فعالیت می کنند. این حجم از تولید کنندگان مبل در یک بازار باعث می شود رقابت سالمی بین تولیدکنندگان مبل در جهت بالا بردن کیفیت محصول تولیدی و کاهش قیمت محصول نهایی ایجاد شود که به نفع خریدارن مبلمان می باشد.

با توجه به تنوع مبلمان در عطاآباد شما در گام اول باید نوع مبل خود را انتخاب کنید تا با توجه به آن قیمت مبلمان مشخص شود. بصورت کلی می توان گفت قیمت مبل عطاآباد اق قلا از 3/500 شروع می شود به بالا و با توجه به سلیقه شما و متریال های بکار رفته در مبل قیمت آن نیز تغییر پیدا می کند.

قیمت مبل عطاآباد آق قلا

قیمت مبل عطاآباد آق قلا

قیمت مبل چستر در عطاآباد

مبل چستر یکی از انواع مبلمان راحتی به حساب می آید که امروزه علاقه مندان بسیاری پیدا کرده و بیشتر افراد برای نشیمن خود ترجیح می دهند از مبل چستر استفاده کنند که خود این نوع مبل دارای مدل های مختلفی مانند چستر قایقی، چستر مدرن و چستر کلاسیک می باشد که هزیک از این مدل ها با توجه به چوب و پارچه مصرفی آن و همچنین مواد استفاده شده در درون مبل دارای قیمت های متفاوتی میباشد که بطور کلی می توان گفت قیمت مبل چستر در عطاآباد از 3 میلیون شروع می شود و تا 9 میلیون می باشد. در ضمن شما می توانید میز ناهار خوری ست این مبلمان را با قیمت مناسب خریداری کنید.

قیمت مبل استیل عطاآباد

این روستا یکی از قطب های تولید مبل گلستان و کشور می باشد و به پایتخت مبل ایران شهرت یافته است. هم اکنون تعداد کارگاه های تولید مبلمان و صنایع وابسته در این روستا چیزی بالغ بر یکصد و پنجاه واحد تولیدی ( مبلمان، رنگ کاری ، تولیدی میز نهارخوری، جلو مبلی و…) می باشد. قیمت مبل استیل عطاآباد باتوجه به متریال های بکار رفته و نوع چوب و مدل مبل متفاوت می باشد.

با توجه به تنوع مبلمان در عطاآباد و تولید کنندگان فراوان در این روستا قیمت ها نیز متفاوت می باشد و با توجه به نوع مبل و طراحی آن و مواد اولیه استفاده شده در آن قیمت ها محاسبه می شود. بطور کلی می توان گفت میانگین کلی قیمت مبل استیل عطاآباد از 6 میلیون می باشد به بالا.

خرید مبل راحتی ارزان در عطاآباد

خرید مبل راحتی ارزان و یا با قیمت مناسب فقط از تولیدی امکان پذیر است از این رو می توانید با مراجعه به تولیدی فروشگاه هوم مبل با بیشترین تنوع مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.این فروشگاه تولیدی واقع در بازار مبلمان عطاآباد می باشد.

ساعت کاری بازار مبل عطاآباد

معمولا مبل فروشی هایی که در عطاآباد وجود دارد از ساعت 8 صبح تا 10 شب مشغول به کار هستند و معمولا از ساعت 1 ظهر تا 4 بعد از ظهر استراحت دارند و بعضی از تولیدی ها این ساعت را هم مشغول به کار هستند.

مزیت خرید مبل از عطاآباد

  • مزیت خرید از عطاآباد را می توان به تنوع زیاد محصولات و فروشگاه ها اشاره داشت که با توجه به حجم بالای رقابت کیفیت محصولات نیز بالا می باشد تا تولید کنندگان در میدان رقابت از رقیبان خود عقب نیوفتند که این نکته به نفع خریداران می باشد.
  • همچنین یکی دیگر از مزایای خرید از عطاآباد تولید و ساخت سفارشی لوازم چوبی می باشد که با نشان دادن عکس به تولید کنندگان می توان به راحتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا اقدام به سفارش محصول خود کرد.
  • با توجه به تحقیقاتی که از خریداران این بازار شده است بیشتر محصولات تولیدی و مبل عطاآباد دارای ضمانت نامه های 5 ساله می باشد که این نشان از کیفیت بالای محصول و استفاده از مواد اولیه مرغوب در تهیه و تولید مبلمان و لوازم چوبی می باشد.

چطور به نمایشگاه مبل عطاآباد برویم؟

عطاآباد روستایی در بخش مرکزی شهرستان آق‌قلا در استان گلستان ایران است. این روستا در دهستان آق آلتین قرار داشته که می توان بطور کلی گفت آدرس این تولیدی مبل به این شرح می باشد،جاده گرگان-علی آباد, عطاآباد – گوزان فارس – نوده ملک .فاصله گرگان تا عطاآباد 34 کیلومتر می باشد.

روستای عطا آباد به لحاظ موقعیت جغرافیایی و واقع شدن در شهرستان کمتر برخوردار آق قلا و با فاصله ۴۰ کیلومتری از مرکز استان و با وجود بیش از 2۵۰ کارگاه تولید مبل، از ظرفیت بسیار مناسب وبالایی جهت توسعه و تکمیل زنجیره و ایجاد اشتغال و افزایش درآمد خانواده های روستایی برخوردار می باشد.راه های ورودی به این روستا شامل دو راه می باشد که از دو شهر گرگان و آق قلا می توان به این روستا رسید.