کباب پز تابشی

کباب پز تابشی : همه ما از دردسردهای درست کردن  کباب آگاهیم. اغلب ما ایرانی ها، در دور همی هایمان، اقدام به راه اندازی بساط جذاب و زیبای کباب می نماییم. حالا این کباب میتونه کباب مرغ شامل بال و سینه و ران و یا حتی دل مرغ باشه و یا کباب گوشت گوسفند که شامل راسته و فیله و گوشت و جیگر باشه. در هر حال، برای همه اینها ما نیازمند اجاق و منقل و ذغال و خستگی و دود و آتش هستیم.

البته اگر در دل جنگل و کوه و لب ساحل باشیم، اینها خودش، یک تنوع کامل هستند. ولی حالا که ما اکثر مان، در آپارتمان ها زندگی می کنیم نباید طعم و لذت یک کباب درست و حسابی رو بدون دود رو از دست بدیم.

اصلاً بزاید یک مروری کنیم چرا هنگام کباب ، دود زیادی به وجود می آید؟

دلیلش خیلی ساده است، وقتی سیخ های کباب رو روی آتش یا ذغال می زاریم، چربی که از گوشت روی آنها می ریزه، باعث ایجاد دود شدید می شه که حتماً میدونید که در اپارتمان های امروزی نمی تونیم این کار رو انجام بدیم.

مجموعه تولیدی تابش پخت با جمعی از طراحان، محصولی رو طراحی کرده که تمام این مشکل رو برطرف میکنه. این کباب پز ، به جای سیخ های افقی، دارای سیخ های عمودی می باشد، و حرارت به جای اینکه از زیر به آن بخورد، از کناره ها به آن می تابد و به همین دلیل هم حتی یک ذره دود هم ایجاد نمی شود.

در زیر این کباب پز، یک سینی قابل تعویض و جابجایی ، جانمایی شده است که تمام آن چربی و اضافات کباب روی آن می ریزد و شما به آسانی می توانید آنرا تمیز نمایید.

کباب پز تابشی تابش پخت، قابلیت چرخش سیخ ها به دور خود و همچنین به صورت دایره می باشد ، به این ترتیب علاوه بر اینکه سیخ ها به دور خودشان به صورت خیلی آرام می چرخند، به طور کلی نیز از جلوی حرارت نیز عبور می نمایند که این باعث پخته شدن یک دست کباب ها می شود.

طراحی منحصر به فرد آن  باعث پخت کباب بدون حتی یک ذره دود در منازل و آپارتمان ها، می شود.

کباب پز تابشی با کیفیت بسیار بالا و طراحی و ساخت ایران و دارای گارانتی نیز می باشد. این کباب پز تابشی قابلیت اتصال به گاز شهری و گاز مایع را دارد که دارای جای 7 سیخ به صورت همزمان و یک سیخ مرکزی می باشد.

قابلیت پخت انواع کباب ایرانی، ترکی، ماهی و مرغ و مرغ سوخاری نیز دارا می باشد.

به همراه این کباب پز، 7 سیخ رایگان به صورت هدیه نیز به شما هدیه می شود.