دانلود آهنگ جدید


» ماجرای قتل و بازداشت حمید صفت + اعترافات موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

ماجرای قتل و بازداشت حمید صفت + اعترافات

تاریخ : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶


ماجرای قتل و بازداشت حمید صفت + اعترافات حمید صفت

بازداشت حمید صفت به انگیزه قتل همسر مادرش

اعترافات حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

جزییات بازداشت حمید صفت به بزه قتل ناپدری اش

ماجرای قتل و بازداشت حمید صفت

ماجرای قتل و بازداشت حمید صفت + اعترافات

قتل و بازداشت حمید صفت

ساعت ۱۵ امروز ازطریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ فوت مشکوک از راه بیمارستانی به کلانتری ۱۴۵ ونک اعلام شد .

با حضور ماموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد پیرمردی ۶۶ ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه فوت نموده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با جستار فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده در برگزیدن گردانیدن دهم پیمان گرفت .

متوفی پیش از مرگ خود در اظهاراتش سرنویس داشته بود که بدست پسر همسرش بنام حمیدرضا ۲۴ ساله باره ضرب و زخم پیمان گرفته است.

همزمان با برگشت دادن پرونده به گردانیدن دهم مظنون پرونده، در ساعت ۱۵د به کلانتری ۱۴۵ ونک مراجعه و خودش را به ماموران شناسایی کرد.

با انجام هماهنگی قضایی حمیدرضا به گردانیدن دهم منتقل شد ؛ او در تحقیقات اولیه منکر هرگونه درگیری با مقتول و ضرب و زخم وی شده است .

حمیدرضا در اظهاراتش ادعا کرد روز ۲۴ مرداد زمانیکه وارد خانه مادرم در خیابان شیخ بهایی شدم متوجه شدم که مادرم با همسرش ( متوفی ) درگیر شده ؛ من تنها مادرم را برداشته و از خانه بیرون شدم و اطلاعی از ضرب و زخم متوفی و علت مرگش ندارم .

سرهنگ کاراگاه حمید مکرم ، دستیار مبارزه با جرایم جنایی با اعلام این آگاهی ها گفت: پسر همسر متوفی در حال آماده در برگزیدن گردانیدن دهم پیمان داشته و تحقیقات از وی در مراحل مقدماتی پیمان دارد.

اعترافات حمید صفت

حمید صفت، خواننده رپ سرشناس در ساعت ۲۰:۱۵ روز جاری به ارتکاب جنایت و قتل همسر مادرش با انگیزه پشتیبانی از مادر خود اعتراف کرد .

متهم در اعترافات اولیه سرنویس داشت که پس از تماس برادرم از کشور امریکا مبنی بر اینکه مقتول با مادرم درگیر شده ، با شتاب خودم را به خانه رساندم ؛ زمانیکه به جستار درگیری او با مادرم اعتراض کردم با یکدیگر درگیر شدیم که طی درگیری متوفی را باره ضرب و زخم پیمان دادم

نخستین مصاحبه پس از قتل

حمید صفت بامداد امروز به سرنویس متهم برای پاسخگویی در باره مرگ مرموز ناپدریش در برابر بازپرس ویژه قتل پایتخت پیمان گرفت. ⁣

حمید در برابر بازپرس ویژه قتل در دادسرای جنایی گفت:

شب پیش از پیشامد دوست مادرم که همسایه آنها در آلمان بود میهمان خانه شان بود و مادرم با من تماس گرفت وخواست تا آنها را به فرودگاه ببرم ولی چون خودرو نداشتم گفتم نمی توانم او را به فرودگاه ببرم از این رو مادرم خودش میهمانش را به فرودگاه رساند.

حمیدرضا در پیوسته اظهارت خود گفت:

ساعت شش بامداد ۲۴ مرداد با مادرم تماس گرفتم و او گفت که هنوز به خانه نرسیده است، از او خواستم زمانی که به خانه رسید به من آگاهی ها بدهد تا به خانه بروم و ابزارها خود را که آنجا گذاشته بودم بردارم.

بامداد روز پیشامد برادرم از آمریکا با من تماس گرفت و گفت مادرمان با هوشنگ، ناپدریمان درگیر شدند و از من خواست که خود را به دم جا برسانم تا در جریان ماجرا پیمان بگیرم. نیمروز دم روز مادرم نیز با من تماس گرفت و از من پرسید که چه زمانی به دم جا می روم، من نیز راهی خانه خودمان شدم. ⁣

حمیدرضا صفت گفت:

زمانی که در خانه را باز کردم دیدم ناپدریم سمت چپ مبل نشسته است و یک میز نیز جلوی او پیمان داشت. گوشی موبایل خود را روی میز گذاشتم و به او گفتم: مگر نگفتم مادرم را رنجانیدن نکن، کتکش نزن،

او نیز گفت:

زدم که زدم.

می خواستم او را بترسانم از این رو یک گلدان را که در نزدیکیم پیمان داشت برداشتم و به سمت راست مبل پرتاب کردم سپس میز را برگرداندم تا کمی او را بترسانم.

او نیز می خواست بلند شود و به سمت من بیاید که در همین هنگام مادرم میان ما پیمان گرفت و من با یک دست به صورتش زدم.

در همین هنگام همسایه ها با صدای درگیری ما به جلوی در خانه آمدند که مادرم به سمت در رفت و من نیز هوشنگ را رها کردم و به درگیری مان پایان دادم.

وی گفت: دراین هنگام هوشنگ به سمت آشپزخانه رفت تا با چاقو به سمت من هجوم آورد که متوجه کارش شدم و با شتاب خودم را به او رساندم و دستانش را گرفتم که نتواند کاری کند که در این لحظه یک لیوان آب را برداشت که او را از دستش گرفتم و به زمین زدم و در پیوسته همسایه ها وارد خانه شدند و ما را از هم جدا کردند و من نیز همراه مادرم از خانه بیرون شدیم.

بازپرس منافی آذر در این هنگام به متهم گفت: در گزارش پرونده، علت مرگ هوشنگ برخورد ضربه شدید به گیج گاه سمت راستش اعلام شده است، حرفی در این راستا داری؟

حمیدرضا در پیوسته بیان داشت: شاید هنگام درگیری سرش به کمد یا دیوار برخورد کرده باشد، ولی من تنها قصد داشتم کمی او را بترسانم و قصد کشتن او را نداشتم و هیچ ضربه ای به سرش نزدم.

مادرت چه زمانی با مقتول زناشویی کرد و مقتول چگونه آدمی بود؟

۱۱ سال پیش مادرم با هوشنگ زناشویی کرد، ناپدریم انسان عصبی و پرخاشگری بود و به خانواده مادریم نیز بسیار توهین می کرد، به طوری که حتی یک بار در آلمان نیز با مادرم درگیر شده بود و برای او چاقو کشیده بود ولی من هیچ وقت اعتراضی نکردم و هوشنگ با خانواده خودش نیز پرخاشگری می کرد.

با هوشنگ دوگانگی داشتی؟

او مثل پدرم بود و همیشه احترامش را نگه داشته بودم و حتی دو روز پیش از ماجرا وقتی به خانه رفتم متوجه شدم هوشنگ گوشی موبایلش ویران شده و بدون اینکه به او حرفی بزنم به پاساژ پایتخت رفتم و در حالیکه پول زیادی در بساط نداشتم یک گوشی موبایل برای هوشنگ خریدم.

چرا مادرت از هوشنگ جدا نشد؟

نمی دانم، هوشنگ بیماری قلبی و هپاتیت C داشت و به خاطر قرص هایی که می خورد دچار افسردگی و گمان کردن اینکه خودکشی کند هم هستی داشت ولی مادر با همه این دشواری ها در کنار هوشنگ ماند و به زندگی اش پیوسته داد و او را در شرایط سختی که داشت پشتیبانی کرد.

حرف پسین؟

من عمدی ناپدریم را کتک نزدم تنها می خواستم او را بترسانم تا اندیشه نکند مادرم بی کس و کار است، من از نخست تمام ماجرا را صادقانه گفته ام و پس از اینکه ناپدریم جان باخت خودم را به کلانتری شناسایی کردم و هیچ وقت قصد کشتن یا قتل عمد نداشتم و همه دوستان و اطرافیانم می دانند که من به خاطر کارم هیچ وقت به اندیشه تلافی گیری و خشونت نبودم و کارهایی را که ساختم نیز در باره بخشش و کارهای فرهنگی بوده است.

شعر جدید

در شب نخست عروسی (شب زفاف ) چه باید کرد؟

کانال تلکرام بیا 4 آهنگ

دانلود باکس

کانال تلگرام بیا 4 آهنگ

admin

۳۰ مرداد ۱۳۹۶


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : اخبار ، اعترافات حمید صفت درباره قتل ناپدری اش ، بازداشت حمید صفت به دلیل قتل همسر مادرش ، جزییات بازداشت حمید صفت به جرم قتل ناپدری اش ، حمید صفت ، دسته‌بندی نشده ، قتل حمید صفت ، ماجرای قتل حمید صفت ، ماجرای قتل و بازداشت حمید صفت + اعترافات ، متفرقه ، مصاحبه