دانلود آهنگ جدید


» دانلود گردآور کامل نرم‌افزارهای ادوب سی‌ سی Adobe CC Collection 2017 آپدیت دسامبر ۲۰۱۶ موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶


گردآور Adobe CC Collection 2017 کاملترین و پیشرفته ترین گردآور ی نرم افزار های چیره دست کمپانی ادوب می باشد که به تازگی نسخه ی ۲۰۱۷ هنگام برای سیستم عامل های ویندوز عرضه شده است . Adobe CC Collection 2017 دربرگیرنده ۱۳ ابزار گوناگون می باشد که در طی روز های گذشته هنگام ها را به چهره تکی در کمر بستن شما کاربران پیمان داده بودیم . در گردآور Adobe CC Collection 2017 همگی نرم افزارهای ادوب با واپسین دگرگونی ها پیمان گرفته شده است که در پیوستگی برای همگی نرم افزار های تو یا درون گردآور توضیحاتی داده می شود .

Adobe CC Collection 2017 Update December 2016

 Adobe Photoshop CC 2017 v18.0.1
Adobe Photoshop Lightroom 6.8
Adobe Animate CC 2017 v16.0.1
Adobe Premiere Pro CC 2017 v11.0.1
Adobe Prelude CC 2017
Adobe After Effects CC 2017 v14.0.1
Adobe Illustrator CC 2017 v21.0.0
Adobe Bridge CC 2017 v7.0
Adobe Dreamweaver CC 2017.0.1
Adobe InCopy CC 2017 v12.0
Adobe InDesign CC 2017.0 Build 12.0.0.81
Adobe Media Encoder CC 2017 v11.0.0
Adobe Muse CC 2017.0.1

نرم افزار Adobe Photoshop CC 2017 : یکی از قدرتمندترین و سرشناس ترین نرم افزار های ساخت و ویرایش تصاویر ادوب فتوشاپ سی سی می باشد که به تازگی نسخه ی ۲۰۱۷ هنگام برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار Adobe Photoshop CC 2017 برای پردازش گرافیک شطرنجی است ، این نرم افزار شمار زیادی از فرمت های گرافیکی را پشتیبانی می کند و به شما رخست میدهد تا برای برپایی تصاویر و ویرایش از هنگام کاربرد کنید . نرم افزار Adobe Photoshop CC 2017 برای شیوه کار با تصاویر راستین ، رنگ های تصاویر اسکن شده ، رتوش ،تصحیح رنگ ، دگرگونی نمودار ،جداسازی رنگ و … را به راحتی انجام خواهد داد تمام روش های گفته شده در بیت مپ در نرم افزار موجود می باشد . در نرم افزار Adobe Photoshop CC 2017 با پروا به گستره نرم افزار میتوان از سرعت و بهره وری بالا هنگام کاربرد کرد و نسخه ۶۴ بیتی هنگام سرعت چندین برابر را برای کاربران به ارمغان آورده است . در این نسخه از نرم افزار Photoshop CC تمام ابزارهای لازم برای اصلاح ، ویرایش ، آماده سازی تصاویر جهت چاپ با کیفیت بالا موجود است . در این نسخه از از فتوشاپ میتوایند فایل های خود را بر روی چند رایانه انتشار و مدیریت کنید و همگی تنظیمات خود را بر روی فناوری ابری شرکت ادوبی پیاده سازی نمایید . به کارگیری هوش جدید در نرم افزار Adobe Photoshop CC امروزین ترین IT برای افزایش وضوحیت تصویر می باشد . این موشکافی تصویر به شما رخست می دهد برای به بیشینه رساندن روشنی و کاهش نویز در تصویر کاربرد کنید . دسترسی به هر فونت SVG نصب شده بر روی سیستم خود از منوی فتوشاپ فونت از ویژگی های خوب نسخه جدید این نرم افزار می باشد .

نرم افزار Adobe Premiere Pro CC 2017 : یک نرم افزار نیرومند و پیشرفته برای ویرایش چیره دست فیلم می باشد . در این نسخه مهار و اعمال دگرگونی ها بر روی فایل های تصویری ، ویرایش فیلم به آسانی انجام می گیرد . در نرم افزار Adobe Premiere Pro CC 2017 فیلم های HD و سه بعدی ۳D نیز قابل ویرایش هستند . پنل کاربری پیشرفته و در همان سان ساده یکی دیگر از برتری های نسخه جدید است . هستی گونه ها کلیدهای میانبر کار ویرایش را آسان کرده است که مایه می شود بتوانید با سرعت بیشتری فیلم ها را به یکدیگر چسبانده و افکت های جدید به هنگام اضافه کنید. به کارگیری موتور سیکلت پردازنده Lumetri Deep Color Engine مایه شده است خروجی پایانی کیفیت بالایی داشته باشد. میکس نماهنگ های صوتی در پهنا چند دقیقه بدون نیاز به داشتن تخصص بسیار از ویژگی های دیگر ادوبی پریمیر پرو نسخه سی سی است. پشتیبانی از همگی فرمت های تصویری برای ورود Import و برونرفت Export در این نسخه ارائه شده است . ادوبی پریمیر پرو نسخه سی سی با سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش سازگاری کامل دارد که مایه می شود کاربر به آسانی بتواند فایل های خود را میان این دو سیستم تبادل کند. از ویژگی های نسخه جدید Adobe Premiere Pro CC 2017 می توان به هماهنگی با نرم افزار ویرایش صدا Audition نیز اشاره کرد که سرعت ویرایش صدای فیلم ها را بالا می برد . هم اکنون می توانید واپسین نسخه Adobe Premiere CC را از سایت دانلود پارسی دریافت کنید .

نرم افزار Adobe After Effects CC 2017 : یک نرم افزار کارآمد و مقرون به صرفه برای کاربرد ی گردآوری گران ، کارگردانان و کسانی که در زمینه ی ویرایش فیلم و افکت گذاری تکاپو می کنند ، می باشد . در نرم افزار Adobe After Effects CC 2017 می توانید جنبش های گرافیکی باور نکردنی و جلوه های بصری را برپایی کنید و همپنین با به کارگیری ابزار های چیره دست بهترین پروژه پدید بیاورید . به اشتراک گذاشتن پروژه میان چند رایانه و دسترسی آسان میان فایل های اشتراکی یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار Adobe After Effects CC 2017 می باشد . این نسخه هم همانند نسخه های پیشین تنها ار سیستم عامل های ۶۴ بیتی پشتیبانی می کند . در این نرم افزار می توانید یک قالب با تنظیمات پبشرفته برای پروژه ی جدید از قبیل مدیریت رنگ و ساختار پوشه برپایی کنید و از هنگام به سرنویس یک پایه برای هر پروژه جدید دیگری کاربرد کنید که این روش در وقت و زمان شما بسیار کارایی دارد .

نرم افزار Adobe Animate CC 2017 : بوسیله این نرم افزار می توانید با به کارگیری فناوری تایم لاین برای صفحات وبسایت خود انیمیشن بسازید و پویایی هرچه بیشتر را با آنها اضافه نمایید . با عرضه شدن پنجمین نسخه از زبان برنامه نویسی HTML ، امکانات زیادی از قبیل انیمیشن هایی که بر پایه کد کنش می کنند به هنگام اضافه شد و همین فرمایش سبب شد تا برخی از برنامه نویسان و طراحان وب از فایل های سنگین پیکان به انیمیشن های سبک HTML 5 کوچ نمایند . حال ادوب برای بدست گرفتن بازار این قسمت نیز به طراحی نرم افزاری در همین زمینه یعنی فرآوری انیمیشن های تحت وب نموده است .  ساخت انیمیشن های منحرک بدون نیاز به کد نویسی ، به کارگیری فناوری تایم لاین ،  پشتیبانی از فرمت ۴K ،  همگام سازی آسان با فایل های صوتی از ویژگی های خوب نرم افزار Adobe Animate CC 2017 می باشد . تبدیل تبلیغات بر پایه پیکان موجود به بوم HTML5 و یا برپایی آنها از نخست ، به طوری که آنها برای هر مرورگر بهینه شده است در این نرم افزار شدنی می باشد .

نرم افزار Adobe Audition CC 2017 :  در این نرم افزار مهار و اعمال دگرگونی ها بر روی فایل های صوتی ، ویرایش صدا ، به آسانی انجام می گیرد . پنل کاربری پیشرفته یکی دیگر از برتری های نسخه جدید است . پشتیبانی از همگی فرمت های صوتی چه برای ورودی و چه برای خروجی گرفتن در این نرم افزار Adobe Audition CC 2017 آماده شده است . ادوبی آدیشن نسخه سی سی با سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش سازگاری کامل داشته که مایه می شود کاربر به آسانی بتواند فایل های خود را میان این دو سیستم تبادل کند . از ویژگی های این نسخه می توان به هماهنگی با نرم افزار ویرایش فیلم Premiere نیز اشاره کرد که مایه می شود به آسانی و سرعت بالا صداهای فیلم ها را با یکدیگر ویرایش کرد . در Adobe Audition CC 2017 با چند کلیک می توان صداهای مزاحم را بدون آسیب به صداهای اصلی حذف کرد . هم اکنون می توانید واپسین نسخه Adobe Audition CC 2017 را از سایت دانلود پارسی دریافت کنید .

نرم افزار Adobe Bridge CC 2017 : نرم افزار ارائه شده قابلیت مدیریت کامل بر روی تصاویر را به شما می دهد . این نرم افزار محصولی از کمپانی نامدار ادوب می باشد که به تازگی نسخه ی ۲۰۱۷ هنگام برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است و در نرم افزار Adobe Bridge CC 2017 میوانید فایل ها و تصویر های خود را به طور سر راست تماشا و هنگام ها را به نرم افزارهای پیوسته ادوب انتقال دهید  . میتوانید تصویر های خود را به طور سر راست به نرم افزار Adobe Bridge CC انتقال دهید و از راه تارنما ها و ایمیل و … به اشتراک بگذارید.طراحی و ساخت نگارخانه وب را میتوانید به آسانی با افزودن watermarks به PDF انجام دهید . دسترسی به نرم افزار ها میتوانید بهینه ساز تصاویر ، انیمیشن ، ویدیو از دستگاهای تلفن همراه ، کنسول های بازی به تلویزیون باشد.این نرم افزار میتواند فایل های تصویری شما را دسته بندی و منظم سازد .

نرم افزار Adobe Illustrator CC 2017 : در این نرم افزار آشنایی با قدرتمندترین نرم افزار طراحی را دارید . نرم افزار Adobe Illustrator CC قابلیت از صفحات لمسی که نسخه سیستم عامل ویندوز را اجرا میکند نصب میشود . ابزار چند لمسی در صفحه مولتی تاچ به شما رخست میدهد بر روی انتقال پیمانه و چرخش کاراکتر ها و حتی کپی متن چیرگی بیشتری داشته باشید . با به کارگیری نرم افزار Adobe Illustrator CC میتوانید به طور سر راست از درون نرم افزار طراحی خود را به اشتراک بگذارید . ابزار لمس یا تاچ در این نرم افزار مایه شده است تا طراحان به راحتی طراحی های خود را به راحتی ویرایش و پروِژه های خود را به راحتی مدیریت کنند.در تصاویر طراحی شده میتوانید از ابزار جدید در تو یا درون نرم افزار تصاویر شطرنجی و به کارگیری قلم های گوناگون را کاربرد کنید .جستجوی قلم به همراه خود نرم افزار Adobe Illustrator CC نصب میشود که مایه یافتن تند فونت پیوسته با طراحی میشود .در این نرم افزار میتوانید استخراج کد های css را از تو یا درون خود نرم افزار انجام دهید .

نرم افزار Adobe InDesign CC 2017 : این ابزار دارای تمام ویژگی های نوآورانه ، طرح و ابزارآلات خلاقانه است ، که شما با هنگام می توانید با شتاب و به طور کارساز گسترش طراحی صفحات را به دور از هر پیچیدگی انجام دهید . این نرم افزار با پشتیبانی از واردات طرح ها و متن از فرمت های گوناگون ، از آنگونه فایل های پی دی اف و XML ای که ارائه می دهد ، گردآور ای از ابزارها برای ویرایش مواد وارداتی ، کار با لایه ها ، سبک آبشار ، جداول ، و قالب را در بر می گیرد . نرم افزار Adobe InDesign CC 2017 یک راهکار کامل برای محتوای چاپ و نشر فراهم می کند که مهار ریزبین بر تایپوگرافی و طراحی در سطح پیکسل است . از ویژگی های هنگام انطباق آسان با فرمت های گوناگون ، پوسته ها ، جهت گیری صفحه و دستگاه در عین حفظ کیفیت بالای تصویر است . Adobe InDesign CC 2017 یک نگاه جدید است . از آنجا که رابط کاربری در فوتوشاپ و ایندیزاین هم زمان با هم پیشروی کردن یافته ، این نشانه هنگام است که ادوب به دنبال پیشرفت در پیشروی کردن کاربری و آسان تر کردن همگی برنامه هایش می باشد .

نرم افزار Adobe InCopy CC 2017 : این نرم افزار ادغامی با نرم افزار ادوب این دیزاین می باشد . نویسندگان ، سردبیران و طراحان می توانند به طور همزمان بر روی یک دستک ویرایش کنند . به کارگیری UI امروزین در نرم افزار مایه میشود طرح بندی خود را با روشنی بیشتر و گیرا طراحی کنند . به کارگیری امکان HiDPI در نرم افزار Adobe InCopy CC 2017 مایه شده است هر عنصر از طراحی خود را به طور شفاف و با چالاکی بیشتر در صفحه نمایش با رزولیشن خاصی به نمایش بگذارند . به کارگیری فونت های بیشتر و امکان جستجوی فونت پسندیده برای هر بخشی از متن امکانات این نرم افزار را دو چندان نموده و بهترین پیشنهاد را به شما ارایه می دهد . شما میتوانید با نشانه گذاری به سرنویس متن باره دلبستگی هنگام را در قسمت های گوناگون به نمایش بگذارید . به کارگیری ابزار Adobe Exchange panel به سرنویس یک منبع عالی برای افزونه ها ، پلاگین و قالب ها پیمان گرفته است . در این نرم افزار میتوانید ویرایش و دیدگاه های پسندیده برپایی کنید برای نمونه نمونه متن های ستونی و صفحه بندی نشده را مدیریت کنید .

نرم افزار Adobe Media Encoder CC 2017 : ابزاری است که به شما این نیرو را می دهد که فرمت های گوناگون را به یک دیگر تبدیل کنید ، این یکی ار موارد اولیه باره نیاز تمام کسانی است که در کار گردآوری فیلم می باشند . برای نمونه شدنی است شما با دوربین هایی که تصویر را بر روی کارت اندوخته می کنند یک فیلم برداری کنید ، حال برای کار در نرم افزار های گوناگون شما باید فرمت این فایل ویدیو را تبدیل به فرمتی کنید که نرم افزار باره نظرتان بتواند هنگام را شناسایی کند . تغییر این فرمت ها به یکدیگر به چم(cham ) تغییر در کیفیت نمی باشد . تصویر شما در هنگام فیلم برداری شدنی است FullHD AVCHD باشد برای گردآوری در نرم افزار Final cut pro شما باید این فایل را به ProRess تغییر دهید . Adobe Media Encoder CC 2017 یک ابزار چیره دست برای این کار است و وظیفه تغییر حالت ها و کیفیت های تصاویر ویدئویی دیجیتال را بر دوش دارد . در راستی Adobe Media Encoder CC 2017 یک نرم افزار کمکی برای Premier Pro و After Effect است . یکی از ویژگی های کلیدی این نرم افزار پشتیبانی از همگی فرمت های Final Cut می باشد . و این جستار مایه شده تا هنگام را به نرم افزاری بسیار کاربردی هم برای کاربران Final Cut و هم برای کسانی که می خواهند تصاویری که بدست Final Cut مونتاژ شده را به نرم افزار های دیگر مونتاژ مانند Premier انتقال دهند ، تبدیل کند .

نرم افزار Adobe Prelude CC 2017 : این نرم افزار برای ساده کردن فرآیند فرآوری فیلم و کار تند تر با به کارگیری ابزارهای متصل شده بدست رابط کاربری به طور ویژه ورود به سیستم گردش در نرم افزارهای پیوسته می شود . Adobe Prelude CC 2017 محصولی جدید از کمپانی ادوب می باشد که به تازگی نسخه ی ۲۰۱۷ هنگام برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . هدف از این ادغام با دیگر نرم افزارهای ویدیویی Adobe می باشد . در نرم افزار Adobe Prelude CC 2017 می توانید مهار فایل های صوتی و تصویری را با به کارگیری نرم افزار های پیوسته با هم به اشتراک بگذارید و نتیجه گیری این کار ساخت یک فایل ویدویی با کیفیت صدا و تصویر پسندیده می باشد . Adobe Prelude CC 2017 نسبت به نرم افزار های همانند خود بسیار قدرتمندتر و پر کاربرد تر است . افزودن ابرداده در زمان راستین با ورود صفحه کلید در درازا مصرف با قالب های سفارشی و یا به طور سر راست از یک اسکریپت برپایی شده یا ویرایش شده از ویژگی های خوب نرم افزار Adobe Prelude CC 2017 می باشد .

نرم افزار Adobe Dreamweaver CC.2017 : ک نرم افزار نیرومند و پیشرفته که به کمک هنگام می توانید صفحات وبی را با ویژگی بهتر و کیفیت برتر طراحی کنید . در نرم افزار Adobe Dreamweaver CC 2017 شما میتوانید پروژه های خود را به اشتراک بگذارید و نظرات فوری از معماران و طراحان در سراسر جهان دریافت کنید . ابزار  NEW CSS به شما رخست میدهد کد های وب استاندارد فرآوری کنید . سرعت اعمال نوشتن کد css در این سری از نرم افزار با افزایش سرعت روبرو میشود زیرا در هنگام نوشتن کد،کدهای شما به کدهای پیشفرض سویئچ میشود و مایه افزایش سرعت شما در هنگام نوشتن کد نویسی میشود . همگام سازی تنظیمات مایه میشود دسترسی به فایل های خود در هر کجا که هستید داشته باشید.به کارگیری فوت های جدید وب در این سری از نرم افزار Adobe متن را در تو یا درون وب رسا و گیرا تر جلوه میدهد و ویژگی مهم تر هنگام افزایش سرعت لود شدن صفحه در وب می باشد فونت های ذکر شده بدست Adobe Typekit در نرم افزار Adobe Dreamweaver CC 2017  به طور پیشفرض هستی دارد و نصب میشود .

نرم افزار Adobe Muse CC 2017 :  نرم افزار طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی Adobe Muse CC تازه ترین نسخه نرم افزار ساخت صفحات وب بدون نیاز به کدنویسی «آدوبی میوس » پس از سری CS ، تحت سرنویس Adobe Muse Creative Cloud عرضه شده است . با به کارگیری Adobe Muse CC 2017 می توانید در کمترین زمان صفحات اینترنتی را  برای نمایش در رایانه و موبایل با واپسین استاندارهای وب و HTML فرآوری کنید . طراحی سایت با نرم افزار Adobe Muse CC 2017 نیازی به تخصص نداشته و به آسانی هر فردی می تواند صفحات اچ تی ام ال را بسازد . در نرم افزار Adobe Muse CC 2017 می توان صفحات اینترنتی را بدون وارد شدن به برنامه اصلی و از راه مرورگر ویرایش کرد. این کار مایه بالا رفتن سرعت طراحی کاربر شده است . ادوبی میوز نسخه سی سی با سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش سازگاری کامل دارد که مایه می شود کاربر به آسانی بتواند فایل های خود را میان این دو سیستم تبادل کند. از ویژگی های این نسخه می توان به هماهنگی با نرم افزار آدوبی دریم ویور نیز اشاره کرد که می توان برای بهتر شدن طراحی پایانی از هنگام نیز بهره برد .

Adobe CC Collection 2017


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : Adobe CC Collection 2017 ، Ahmadreza Shahriyari ، ادوب سی سی 2017 ، ادوب سی سی کالکشن ، ادوب سی سی کالکشن 2017 ، توسعه وب ، دانلود Adobe CC Collection 2017 ، دانلود رایگان ، دانلود رایگان نرم افزار ، دانلود نرم افزار ، مالتی‌مدیا ، مجموعه Adobe CC Collection 2017 ، نرم افزار ، نرم افزار جدید ، نرم افزار گرافیک ، نرم افزار ویندوز