دانلود آهنگ جدید


» دانلود فیلم Master 2016 موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

دانلود فیلم Master 2016

تاریخ : شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶


دانلود فیلم جدید استاد Master 2016 با لینک سر راست و حجم کم

Free download movie Master 2016 Direct 1080p – ۷۲۰p Full HD

کیفیت کیفیت: Bluray 720p افزوده شد

دانلود فیلم Master 2016

نام فیلم به پارسی : استاد

نام فیلم به انگلیسی : Master 2016

نژاد فیلم : اکشن

امتیاز : ۷٫۶ از ۱۰ IMDB

کشور سازنده : کره

زبان قیلم : کره ای

تاریخ اکران فیلم : | ۶ January 2017 (USA)

کارگردان : Ui-seok Jo

بازیگران نقش اصلی : Dong-won Gang, Lei Arellano, Ian Ignacio

چکیده داستان : در چکیده فیلم مستر آمده است که یکیازبزرگترین شبکه های بازاریابی کلاه برداریشان فاش میشود. و این جستار مایه میشود نیرنگ های بزرگتر شرکتی دیگر فاش شود و به هم ریزی برپایی کند و مردم متوجه میوشند که این کسان جلو چشمشان از آنها کلاه برداریمیکردند و …

نقد فیلم Master 2016

‘Master’ یک فیلم بسیار تمیز است. به نظر می رسد خوب است و به خوبی جریان می یابد. داستان به شدت نوشته شده است، و در حالی که کمی بیش از اندازه کشیده شده است، بیش از اندازه به اندازه کافی رفتن برای دم را به نگه داشتن بیننده پروا و لذت بردن از آنها خود. فیلم های زبان بیگانه برای داوری در باره استاد های بازی می تواند سخت باشد، ولی از آنچه من می توانم بگویم، بازیگران برای اکثر کارها کار خوبی انجام دادند. شما می توانید زمان زیادی را صرف کنید و مراقبت از ساخت این فیلم را آغاز کرده اید.

همانطور که پیشتر ذکر شد، داستان به راستی نمیتواند دو ساعت و نیم اجرا شود. ۳۰ دقیقه از دم می توانست به راحتی برداشته شود. همچنین عدم صحنه های کنش برای بخش بزرگی از فیلم می تواند کمی صبر خود را آزمون کند. همچنین شوخ طبعی بسیار کمی هستی دارد و زمانی که آنها کوشش می کنند برخی از آنها عمدتا هموار می شود.

چیزی که من را از لذت بردن از این منصرف کرد هر چند منش ها بود. هر شخصیتی به نظر میرسد ناامیدکننده است و هیچ کس برای ریشهکنی دم را ترک نکرده است. فیلم تلاش می کند منش های خاصی را در مراحل گوناگون پیمان دهد ولی در رسیدن به این هدف کوتاه است. خائنانی در فیلم منش های عالی بود و خیلی خوب نوشته شده بود، تنها دشوار این بود که نزدیک به هر شخصیتی به نوعی به کار رفته بود. در غیر این چهره، اگرچه تا اندازه ای فراموش می شود، فیلم اکشن بسیار بی زیان است.

نقد دوم بدست آقای  Hasi

این نادرست است که سه بازیگر برتر را در یک فیلم کره جنوبی پیدا کنید، که احتمالا روشنگری میدهد چرا «استاد» در بالای صفحههای جعبه پیمان گرفته و در دو هفته نخست در کشور خود ۵ میلیون تماشاگر را جذب کرده است.

این تریلر مالی در گوشه ‎ها رئیس جمهور جین (لی بایگن)، از یک شبکه است که در حال جنبش یک طرح هرمی است. او مردی آرام و دلپذیر است که منش پیچیده ای را بازی می کند که جستار اصلی داستان را به ارمغان می آورد. Park Jang Goon (Kim Woo-bin) یک مدیر سیستم کارآمد است که به نظر می رسد چندین بار loyalties میان شهربانی و خائنانی را تغییر دهد. کیم دو منش لی و کانگ را به هم متصل می کند و منش شگفت و دو بعدی دارد. کیم جی میونگ (کانگ دونگ-وان) یک کاپیتان شهربانی واجب است که نقشه های بدست آوردن کسان بد را می گیرد و عدالت را به کسان بیگناه متهم می کند. من شخصا منش کانگ را بهتر و عملکرد استثنایی او در این فیلم کاملا قابل پروا است. از میان بردن سه کاراکتر از میان نمی رود.

داستان با شتاب جریان می یابد، در حالی که برخی از دوره های تعلیق، به ویژه نسبت به بخش دوم، جریان می یابد. با این حال، نیمی از زمان در حال اجرا نشان می دهد که چگونه یک فرد دو نفره دیگر و داستان را دور می زند بدون آنکه جایی برسد. صحنه های چند اقدام و هیچ چیز بی رحمانه ای هستی دارد. هیچ گونه عاشقانه درگیر نیست

این فیلم نخست در کره جنوبی کشته شده و به مانیلا، فیلیپین به سمت دوم جنبش می کند.

من بی گمان این فیلم را به همه کسانی که هیجان انگیزان را دوست دارند رهنمود می کنم.

نقد سوم فیلم  Master

من دم را به خاطر ۳ بازیگر برتر تماشا نمی کنم، ولی می دانم که دم مربوط به کلاهبرداری مالی هرم است. برای کسانی که از این کلاهبرداری ها ندیده اند، آنها مانند بازاریابی چند سطحی یا بازاریابی شبکه ای کار می کنند مگر آنکه به جای آنکه به جای محصولات، سهمی از سرمایه گذاری را که درآمد بسیار گیرا و بدون نیاز به انجام کاری را به وعده داده بود، به شما بدهد. در برابر، “سرمایه گذاران” نیز درآمد خوبی کسب خواهند کرد چنانچه بازاریابی را با استخدام قربانیان جدید انجام می دهند. ماژول سوداگری از کسانی که تازه واردان در انتهای هرم پول گرفته اند پول می گیرند و کسانی را که در بالا هستند پرداخت می کنند. چنین برنامه هایی در آسیا، به ویژه در مالزی، انجام شده است و من شخصا در باره کره ای در کره ۸ یا ۹ سال پیش شنیده ام. این فیلم جزئیات دقیقی از روش انجام کارها را نیافت، ولی آنها رویداد، هم اندیشی را نشان می دهند و آنچه مدیر عامل کلاهبرداری به اعضا و کارگرانشان بسیار واقع بینانه می گویند. در فیلم به اندازه کافی اکشن و هیجان هستی دارد و همه ۳ بازیگر خوب، هر کس با منش و زبان تن متفاوت است. من دم را ۸ و من دلگرمی همه را به تماشای دم را به طوری که آنها را با این طرح scammed نیست!

نظر آقای Prashast singh

این نخستین فیلم کره جنوبی بود که من با انتظارات زیادی روبرو شدم. در پایان پس از چند ماه چشمداشت، من دم را با زیرنویس انگلیسی تماشا کردم. من به طور چکیده می گویم که MASTER هیجان انگیز کنش است که سرگرم کننده است. سه سرباز اصلی استادان فیلم هستند و من اندیشه می کنم سرنویس باید آشکارا به جای استاد باشد. ولی این یک مسئله نیست، مرد.

لی بیانگ هون، کیم وو بیین و کانگ دونگ، روی صفحه نمایش خود را با کنش خود مهار می کردند. ولی لی بیوگان-هون که پس از درخشش مرد INSIDE MENE دوباره تحت کارایی پیمان می گیرد. ویرایش خوب است، ولی می تواند بهتر باشد. فیلم شدنی است کوتاهتر باشد، هرچند که توالی های کنش بر دم بنیاد پیمان دارد. تصویربرداری و فیلمبرداری چشمگیر است. هر دو داستان و فیلمنامه به خوبی بافته می شوند، ولی نوشتن کمی سخت تر می تواند فیلم را در نخستین ساعت ساخته شود. به هر روی، این فیلم بیشتر از همه شما را متقاعد می کند، زیرا سرگرمی های زیادی را ارائه می دهد.

به طور کلی، MASTER یک بازی هیجان انگیز ساخته شده است که شایستگی تماشای دم را داشته باشد، اگر دوست دارید سرگرمی های دلخواه را تشخیص دهید. هیچ اتهامی امروزه دم را چک کنید یا اگر Blu-ray صبر کنید، بردباری دارد که دم را آزاد کنید. من به زودی دم را تماشا یک روز، ولی با زیرنویس پسندیده است.

چکیده داستان فیلم Master:

سرپرستی یک شرکت بازاریابی چند سطحی به نام ‘One Network Inc.’ این شبکه گسترده ای را پوشش می دهد تمام کره. رئیس جاسوسی جنایی، KIM Jae-myung، به شرکت جین متهم است که پیوستگی گود و گسترده اش را با مدیران اجرایی، سیاستمداران و بوروکرات ها دارد. کیم زمانی که معمار IT اطلاعات و مغز، PARK Jang-gun را دنبال می کند، از میان می رود. کیم پارک را تحسین می کند تا اطلاعات را در باره مرکز IT اطلاعات و رازها نهان جین در پسندیدن داشته باشد. پارک وانمود می کند که در حال ساخت طرح های خود برای تبدیل شدن به رئیس خود و دزدی صندوق نهان بزرگ شرکت است. جین می شود باد از شهربانی بسته شدن در او. او طرح خود را در کره خالی می کند و با شریکش کنار می آید، استخدام تروریست ها برای اجرای پارک. کیم هرگز به دنبال جین نمی رود، ولی ۶ ماه پس، تازه ها مربوط به قتل جین، بار دیگر کشور را تحریک می کند. نوشته شده بدست CJ Entertainment

 

تصویر هایی از فیلم Master 2016

برای تماشا تصاویر با کیفیت بالا روی تصویر ها کلیک نمایید

 

لینک های دانلود

دانلود با کیفیت کیفیت: Bluray 720p حجم ۱٫۱۲ گیگابایت
دانلود با لینک سر راست

دانلود آنوس

کیفیت ۱۰۸۰P  لینک سر راست

کیفیت ۷۲۰P لینک سر راست

پخش آنلاین

 

تبلیغات


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : بازیگران فیلم Master 2016 ، دانلود رایگان فیلم Master 2016 ، دانلود فیلم Master 2016 با کیفیت Hd ، دانلود فیلم استاد با کیفیت بالا ، دانلود فیلم اکشن ، دانلود فیلم خارجی ، دانلود فیلم زبان اصلی خارجی ، دانلود فیلم کرهی ، دسته‌بندی نشده ، زبان اصلی فیلم Master 2016 ، صحنه های حذف شده فیلم Master 2016 ، عکس بازیگران فیلم Master 2016 ، فول اچ دی فیلم استاد ، فیلم Master 2016 با حجم کم
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.