دانلود آهنگ جدید


» دانلود فیلم نیش با لینک سر راست موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

دانلود فیلم نیش با لینک سر راست

تاریخ : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶


دانلود فیلم نیش با لینک سر راست

دانلود رایگان فیلم نیش با کیفیت بالا

Download Movie bite with direct link And free

!! در چهره درخواست صاحب پرتو لینک دانلود فوری برداشته میشود !!

دانلود فیلم نیش با لینک سر راست

نام فیلم: نیش

جستار : اجتماعی

فرآورده: ایران

کیفیت: HD720p

حجم:—

سال فرآوری:۱۳۹۶

سال انتشار:۱۳۹۷

زمان فیلم :—

فرمت: mkv

کارگردان: حجت قاسم زاده ریشه

دانلود : دانلود با سرعت بالا – رایگان

بازیگران :

چکیده داستان فیلم:

قاسم زاده ریشه در سال های تازه بیشتر روی جستار مرگ و زندگی در کارهایش تمرکز کرده است از این فیلم خبری نشر نشده است ولی احتمالا با همین مضمون فیلمی در راه باشد …

چکیده بیشتر از فیلم :

حجت قاسم زاده ریشه کارگردانی فیلم ها و سریال هایی مانند: « یاد آوری»‌ ، « ثقه الاسلام تبریزی»، « تنهایی» ‌، « خورشید گرفتگی» ، « پیداو پنهان» ‌و « تردستی »‌را در کارنامه خود دارد. البته ، همایون اسعدیان نیز در دهه هفتاد، فیلمی به این نام بابازی جمشید هاشمپور و ابوالفضل پورعرب ساخته بود.حجت قاسم زاده ریشه متولد ۱۳۴۶ در تهران است. او دانش آموخته رشته ادبیات دراماتیک از دانشگاه تهران است . کارگردان سریال «یادآوری» که مخاطبان زیادی داشت ، می‌گوید بد‌ترین قسمت هر سریال تلویزیونی در سنجش با پر فروش‌ترین فیلم‌های سینمایی مخاطب بیشتری دارد و این کار را سخت‌تر می‌کند. حجت قاسم‌زاده ریشه را بیشتر با تله‌فیلم‌هایی عموما پربیننده به خاطر می‌آوریم. «داستان‌ها و درستی‌ها»، «تنهایی»، «یک داستان کوتاه و چند داستان دیگر» از آنگونه نشانه ها او است.

این کارگردان ، گفته است : که نوجوانی و جوانی اش به کتاب خواندن گذشته و یکبار کتابدار کتابخانه همگانی اردبیل به پدرش شکایتش را کرده که پسر تو ما را رنجانیدن می کند و هفته ای سه بار کتاب به امانت می گیرد! گفته هر کتابی را که برداری نام حجت قاسم زاده تن پیشین بوده که کتاب را به امانت برده است . قاسم زاده ریشه هنوز هم خود را کتاب خوان چیره دست می داند و از نخستین تلاش هایش برای داستان نوشتن گفتگو می کند که چندین داستان اش پس از آمدن به دانشگاه در گاهنامه های دم زمان چاپ شده. او در ۲۱ سالگی در چهارمین دوره مسابقات داستان نویسی و نمایشنامه نویسی دانشجویی توانست رتبه نخست را به دست آورد.

نخستین کار نمایش او سریال تاریخی ثقه الاسلام تبریزی بود که برای برای معاونت برون مرزی نوشت و کارگردانی کرد و اکنون “یادآوری” را نیز به سرنویس واپسین اثرش برای معاونت برون مرزی کار کرده است. از دیگر کارهای این کارگردان در مقام نویسنده و کارگردان می توان به سریال نمایشی تعزیه “جاودانه سوگ”، تله فیلم های “واپسین روزهای شادبودن”، “تردستی”، “از شنبه تا پنجشنبه”،   “تنهایی”،    “خورشید گرفتگی”،    “پس از پایان”،    “ژرفا”،    “داستان ها و درستی”،    “تباهی”،    “یک داستان کوتاه و چند داستان دیگر”    و “پیدا و پنهان” اشاره کرد.

پیکچر بیشتر از فیلم

دانلود فیلم نیش با لینک رایگان

دانلود فیلم نیش با لینک جدید

دانلود فیلم نیش با کیفیت بالا

دانلود فیلم نیش بدون سانسور


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : دسته‌بندی نشده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.