دانلود آهنگ جدید


» دانلود فیلم مایا ببر مازندران با لینک سر راست موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶


دانلود فیلم مایا ببر مازندران با لینک سر راست

دانلود رایگان فیلم مایا ببر مازندران با کیفیت بالا

Download Movie maya tiger mazandaran with direct link And free

!! در چهره درخواست صاحب نشان لینک دانلود فوری برداشته میشود !!

دانلود فیلم مایا ببر مازندران با لینک سر راست

نام فیلم: مایا ببر مازندران

جستار : اجتماعی ، درام

فرآورده: ایران

کیفیت: HD720p

حجم:—

سال فرآوری:۱۳۹۴

سال انتشار:۱۳۹۶

زمان فیلم :۹۰ دقیقه

فرمت: mkv

کارگردان: هادی رحیمی حواص

دانلود : دانلود با سرعت بالا – رایگان

بازیگران : سیاوش خیرابی,مهران رجبی,نفیسه روشن,آرش منتظری, ولی اله مومنی و با حضور مایا ببر مازندران

چکیده داستان فیلم:

در روستایی که بیشتر اهالی هنگام شکارچی اند دختری اقدام به آوردن توله ببر به خانه شده و می خواهد هنگام را بزرگ کند که در این گذرگاه درگیر اتفاقاتی می شود…

چکیده بیشتر از فیلم :

فیلم مایا سرنویس نخستین فیلمی است که همه عوامل هنگام با ۳ قلاده ببر کار کردند. این فیلم به کارگردانی هادی رحیمی پیرامون بستگی و زندگی یک انسان با ببر هیرکانی یا ببر مازندران است که در معرض پیمان گرفته. فیلم، درصدد القای بستگی و گونه بستگی درست انسان با پیرامون زیست و به ویژه با حیوانات استدرویش ضمن تقدیر از ساخت فیلم مایا گفته است : این فیلم یک گونه خط شکنی است برای بیان دغدغه‌های پیرامون زیست و جایگاه و اهمیت حیوانات در زندگی انسان . مازیار رضا خانی گفته است : این فیلم یک تلاش جدی و حقیق در پهنه سینما برای مسئله پیرامون زیست است . در بخش دیگری هادی رحیمی هم گفته : این ایده هنگام یک سفر گروهی به همراه بانو روشن برای خیریه در مشهد، مطرح شد و ما از این رخداد، در جهت ساخت یک فیلم با مضمون درست کاربرد کردیمنفیسه روشن در بازی این فیلم ریسک کرد و آماده شد با یک حیوانی بازی کند که هر لحظه امکان داشت به چهره او آسیبی بزند و این کار او قابل تقدیر و ارزشمند است .

کارتون سرشناس «کتاب جنگل» را حتما به یاد دارید؛ همان که پلنگ سیاهی به نام باگیلا، نوزاد پسری به نام موگلی را در جنگل‌های هندوستان پیدا می‌کند. چهار سال پیش هم فیلمی هالیوودی به نام «زندگی پای» ساخته شد که داستان همراهی ناگزیر یک پسر با یک ببر درنده خوی بنگال به نام ریچارد پارکر را گفتار می‌کرد. ولی هیچ کدام از این دو نشان سرشناس خیلی نشانی از درستی ندارد؛ زیرا اولی یک فیلم انیمیشن است و کاملا بی‌خطر و دومی هم با گونه ها و اقسام جلوه‌های ویژه فرآوری شده و خطری بازیگر نقش پسر را ترسانیدن نمی‌کرد.از این رو باید به دلیری نفیسه روشن آفرین گفت که در فیلم سینمایی «مایا» ساخته هادی رحیمی ویژگان و به تهیه‌کنندگی داریوش باباییان، بدون هیچ جلوه ویژه‌ای همبازی یک ببر بنگال شد…».

تصویر بیشتر از فیلم

دانلود فیلم مایا ببر مازندران با لینک جدید


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : دسته‌بندی نشده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.