دانلود آهنگ جدید


» دانلود فیلم عملیات کورتاژ با لینک سر راست موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


دانلود فیلم عملیات کورتاژ با لینک سر راست

دانلود رایگان فیلم عملیات کورتاژ با کیفیت بالا

Download Movie curettage operation with direct link And free

!! در چهره درخواست صاحب نشان لینک دانلود فوری برداشته میشود !!

دانلود فیلم عملیات کورتاژ با لینک سر راست

نام فیلم: عملیات کورتاژ

جستار : تاریخی

فرآورده: ایران

کیفیت: HD720p

حجم:—-

سال فرآوری:—

سال انتشار:—

زمان فیلم :—

فرمت: mkv

کارگردان: مسعود جعفری جوزانی

دانلود : دانلود با سرعت بالا – رایگان

بازیگران :

چکیده داستان فیلم:

جستار فیلمنامه «عملیات کورتاژ» مربوط به تاریخ امروزی و روزهای خیزش مردم علیه حکومت پهلوی است که روزهای پایانی بهمن ماه سال ۱۳۵۷ و پسینیان روزهای رژیم شاهنشاهی و طرحی را که پیمان بود برای رهایی این رژیم تدارک و اجرا شود دربرگیرنده می شود . طرحی که یک سر دم به کاخ سفید برمی‌گشت و یک سر دیگر دم به هیئت مستشاری آمریکا در تهران که پیمان بود به سرنویس سدی در برابر طوفان انقلابی مردم ایران پیمان گیرد. سدی که سستی دم بیش از هر زمان دیگری روشن شد…

چکیده بیشتر از فیلم :

مسعود گفته است :  فیلمنامه سینمایی «عملیات کورتاژ» را از نزدیک یک سال پیش نوشته بودم که پس از پایان نگارش، این فیلمنامه را تحویل دادم . جعفری جوزانی در باره جستار این فیلمنامه سینمایی گفته : جستار فیلمنامه «عملیات کورتاژ» مربوط به تاریخ امروزی و روزهای خیزش مردم علیه حکومت پهلوی است که روزهای پایانی بهمن ماه سال ۱۳۵۷ و پسینیان روزهای رژیم شاهنشاهی و طرحی را که پیمان بود برای رهایی این رژیم تدارک و اجرا شود دربرگیرنده می شود . پیشتر در آگاهی ها منتشر شده بدست خبرگزاری تسنیم آمده بود: «عملیات کورتاژ» طرحی که یک سر دم به کاخ سفید برمی‌گشت و یک سر دیگر دم به هیات مستشاری آمریکا در تهران که پیمان بود به سرنویس سدی در برابر انقلاب مردم ایران پیمان گیرد.

به مایه اسنادی که این طرح بر پای بست دم به رشته تحریر درآمده است، کودتای نظامی موسوم به عملیات رهایی یا کورتاژ قصد داشتند در طی دو موج کسان باره نظر را دستگیر کنند. طرح کودتا کم وبیش از زمانی که ژنرال هایزر به ایران وارد شد، در دستور کار پیمان گرفت و ابعاد گوناگون دم طی نشست ها گوناگون هایزر و گروهی از ژنرال های شاه که به گروه پنج موسوم شدند (مرکب از ارتشبد عباش قره باغی رییس ستاد بزرگ ارتشتاران، ارتشبد طوفانیان، سپهبد ربیعی فرمانده نیروی هوایی، سپهبد بدره ای فرمانده نیروی زمینی و دریادار حبیب الهی، فرمانده نیروی دریایی) به طور همیشگی باره بررسی پیمان گرفت تا اینکه به طرح پایانی رسیده و برای ۲۱ بهمن ۱۳۵۷ آماده اجرا شد.

یک آگاهی ها خوب و خیلییی خوب اینکه : مسعود جعفری جوزانی در حال آماده تمام تمرکز خود را معطوف به ساخت پروژه بزرگ سینمایی «کوروش بزرگ» کرده که پیمان است به تهیه کنندگی و کارگردانی خود این پروژه سینمایی جلوی دوربین برود..

تصویر بیبشتر از فیلم

دانلود فیلم عملیات کورتاژ با لینک جدید


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : دسته‌بندی نشده
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.