دانلود آهنگ جدید


» دانلود فیلم جدید Ravenswood 2017 موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

دانلود فیلم جدید Ravenswood 2017

تاریخ : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶


دانلود فیلم جدید Ravenswood 2017 با لینک سر راست و حجم کم

Free download movie Ravenswood 2017 Direct 1080p – ۷۲۰p Full HD

کیفیت کیفیت: HD-Rip افزوده شد

دانلود فیلم Ravenswood 2017

 

نام فیلم به انگلیسی : Ravenswood 2017

نژاد فیلم : ترسناک

امتیاز : ۷٫۶ از ۱۰ IMDB

کشور سازنده : آمریکا

زبان قیلم : انگلیسی

تاریخ اکران فیلم : ۱۱ March 2017

کارگردان : Jon Cohen

بازیگران نقش اصلی : Madeline Marie Dona, Adam Horner, Shane Savage

چکیده داستان : در باره چهار دختر آمریکایی به نام های کارل – بل – مایکل و صوفیه میباشد که با یک تور لیدر به سفر و تفریح میروند ولی از بیخ داستان بی آگاهی ها هستند که روحشان معامله شده است و تا قربانی شدنشان زمان زیادی باقی نمانده این کار هم بدست یک دختر ناپاک و بد منش ها انجام میشود این فیلم در ژانر ترسناک میباشد.

تحلیل آفای راوانز رولد  در باره فیلم Ravenswood   :

دو جفت جوان برای تعطیلات پایان هفته در یک خانه ظاهرا خالی از سکنی نما می شوند که در دم یک سوم آنها را ملاقات می کنند. این جمله شدنی است کمبود جزئیات داشته باشد، ولی صرفنظر از اینکه چقدر در دم تعریف شده است، شما می دانید که پس چه اتفاقی می افتد.

خانه باره نظر به راستی یک بیمارستان رها شده در استرالیا است که دکتر اندیشمند برای درمان شوک درمانی کنش می کند. زن و شوهر سوم نگهبان هستند، و برای هزینه آنها را در کناره ‎ ها محل نشان می دهد که در دم شما می توانید دریافتن مانند هیچ خانه خالی از سکنه دیگر در استرالیا کامل با نقاط سرد نگهداری شده بدست یخ خشک.

بله، به شگفتی نگهبانان و عدم اعتقاد مشتریان پرداخت، یک روح حقیق آزاد شده است، و بله، آنها آغاز به کشتن آنها می کنند، و بله، این گونه وضعیتی نیست که هر شخصی بخردانه می خواهد خودش را پیدا کند . ارواح نیز بخردانه هستند، یکی از آنها، چرا که در صحنه ی پسین، داشتن یک تن از یکی از کسان که او کشته نشده است، به طور کامل به دیگر بازماندگان روشنگری می دهد که چگونه او در باره ارواح اشتباه است. آیا این فیلم دارای نکات خوب است؟ خوب، در حال آماده شما می توانید دم را رایگان در یوتیوب تماشا کنید، ولی شما هنوز هم می توانید پول خود را به عقب بر گردیم. انگیزه ها “Ravenswood” نمره صفر نمره نمیزند زیرا یکی اجباری است و به این چم(cham ) است که همه کسانی که به دم علاقمند هستند، آماتور هستند و نباید بر بنیاد استانداردهای بازیگران چیره دست، نویسندگان سینمایی یا فرآوری کنندگان داوری شوند. به طور چکیده، متاسفم

 

نظر آقای تریبو در باره فیلم Ravenswood  :

من پیرو فیلمهای استرالیا هستم ولی این یکی مایه ناراحتی من شد و کاملا تحریک پذیر بود.

در پیش درآمد، به راستی چیزی جدید در خط داستان نبود و اساسا همه ما می دانستیم چه چیزی باید برود.

ثانیا، اقدام به نظر نمی رسید. در برخی موارد، به نظر می رسید که بازیگران خسته بودند و ناچار بودند خود را به کار خود درآورند. یکی از بچه های آمریکایی تنها الاغ بود! من شک دارم که کسی این کار را انجام دهد، ولی این تنها یک فیلم است، بنابراین من از نفرت من برای منش دور خواهم شد. همچنین، چرا بازیگرانی آمریکایی در فیلم هستند؟ امیدوارم این برای انتشار جهانی ساخته نشده باشد؟ یا بازیگران استرالیایی با گویش آمریکایی بودند؟

من صادقانه فیلم های بهتر از نویسندگان و فرآوری کنندگان اوزی را دیده ام. این فیلم در آستانه خستگی بود.

 

نقد گاهنامه تولدیزین  :

من این روزهای دیگر را گزینش کردم، چند روزی گذشت تا به راستی نشستم و تماشا کردم (صادقانه، انتظاراتم کم بود، مطمئن نبودم که بخواهم دم را تماشا کنم.

گروهی از ۴ آمریکایی در استرالیا تعطیل هستند. یکی، سوفیا، چیزهای شگفت و ناآشنا را دوست دارد و همه آنها را در یک تور شبحانه از یک پناهجوی مستحکم دیوانه می کند. یکی از خانمهایی که در ۲ روز گذشته وارد شده اند، در حال آماده در حال غرق شدن است، پس از اینکه “آنها” او را دوست پسر خود را به قتل رساندند. بنابراین روح سارا، یک بیمار کشته شده در دست دکتر روانگردان، نیاز به پیدا کردن میزبان دیگری دارد، بنابراین می تواند از روی دیوار بیرون شود، بنابراین او می تواند آزاد باشد. او به سوفیا وارد می شود و از آسیب های گذشته او دو رابطه نزدیک تر از سارا با دیگران است. دکتر دیوانه دوست پسر دوست صوفی را دارد. در حال آماده، دوست داشتنی پس از پیروزی و تلاش برای کشتن سوفیا از آن او، زیرا دکتر می خواهد سارا را بکشد و بدان چم(cham ) است که سوفیا باید مرد باشد، مگر اینکه آنها بتوانند روح را در دوست خود به دام اندازند و هر دو را به قتل برسانند.

برای نیمی از فیلم، من اندیشه می کنم این یکی از دم فیلم های ترسناک است که هیچ کس نمی میرد. من اشتباه میکردم. سپس همه پیچ و تاب ها و نوبت ها را بیاورید. تنها زمانی که اندیشه می کنید دم را فهمیده اید، تغییر می کند. من کاملا از این فیلم لذت بردم و دم را ۷ ساله گرفتم.

مهم این است که باید بتوانیم به طور حقیق از فیلم لذت ببریم، مانند این است که تعلیق کفر است. بدون دم، پیروز باشید توانا به لذت بردن از هر فیلم من می توانم اندیشه می کنم. این یک داستان ارواح در بیمارستان روانی بی بهره شده است (همیشه خزنده) اگر شما تنها می توانید دم را به دست آورید و با دم کار کنید، از دم لذت خواهید برد. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید .. چگونه از هر چیزی لذت می برید. مردم شگفت و ناآشنا خوردن

تصویر هایی از فیلم Ravenswood 

لینک های دانلود

دانلود با کیفیت کیفیت: HD-Rip حجم ۱٫۲۵ گیگابایت
دانلود با لینک سر راست

دانلود تریلر کیفیت ۷۲۰P

دانلود تریلر کیفیت ۳۶۰P

 

تبلیغات


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : بازیگران فیلم Ravenswood 2017 ، دانلود رایگان فیلم Ravenswood 2017 ، دانلود فیلم Ravenswood 2017 با کیفیت Hd ، دانلود فیلم آمریکای ، دانلود فیلم با کیفیت بالا ، دانلود فیلم ترسناک ، دانلود فیلم خارجی ، دانلود فیلم زبان اصلی خارجی ، دسته‌بندی نشده ، زبان اصلی فیلم Ravenswood 2017 ، صحنه های حذف شده فیلم Ravenswood 2017 ، عکس بازیگران فیلم Ravenswood 2017 ، فول اچ دی فیلم ، فیلم Ravenswood 2017 با حجم کم
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.