دانلود آهنگ جدید


» دانلود فیلم ایرانی ارادتمند نازنین بهاره تینا (زمان اکران، داستان، بازیگران) موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶


دانلود فیلم ایرانی ارادتمند نازنین بهاره تینا (زمان اکران، داستان، بازیگران)

به زودی در ایران جوان آهنگ …

دانلود فیلم ایرانی ارادتمند نازنین بهاره تینا (زمان اکران، داستان، بازیگران)

سال فرآوری : ۱۳۹۵

ژانر : اجتماعی

کارگردان : عبدالرضا کاهانی

بازیگران : مهناز افشار، طناز طباطبایی، مهران غفوریان، سحر دولتشاهی، آیدا ماهیانی و …

چکیده داستان فیلم ایرانی ارادتمند نازنین بهاره تینا : در این فیلم زندگی سه دختر با خاستگاه‌های فکری متفاوت گفتار می‌شود که هر سه از درد «بی شوهری» رنج می‌برند و همین می‌شود که به دل خیابان زده و با حضور در مهمانی‌ها و گعده‌های (دوره همی‌های) گوناگون به تلافی گیری از مردان دست می‌زنند

پروانه نمایش

پس از ارسال فیلم به شورای پروانه نمایش تازه ها ضد و نقیضی درباره پروانه فیلم منتشر شد که سرگذشت یا داستان از سنگ‌اندازی این شورا در اکران این فیلم داشت. گمانه‌زنی‌های زیادی در باره چرایی صادر نشدن پروانه این فیلم در فضای سینما مطرح شد. ولی محمدحسین لطیفی از اعضای شورای پروانه نمایش در نخستین مصاحبه خود پیرامون این فیلم گفت: «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» ساخته عبدالرضا کاهانی امکان اصلاح ندارد و بنابراین پروانه نمایش نخواهد گرفت. لطیفی مدعی شده بود نظر گروهی این شورا این بوده که «همه چیزی که در فیلم است یعنی سوژه فیلم از پیش درآمد تا پایان دشوار دارد» و همه اعضا بر این باور بوده‌اند که پروانه نمایش صادر نشود. در اظهارنظری شگفت یکی از اعضای شورای پروانه نمایش که نامش فاش نشد، تأکید کرد، در چهره صدور پروانه نمایش برای این فیلم، دور است این فیلم بیش از یک هفته بر پرده سینماها دوام بیاورد و بنابراین حتی اگر برای این فیلم پروانه نمایش صادر می‌شد، امکان پدافند از این پروانه هستی نداشت و در پایان به همگی سینمای ایران آسیب می‌رسید. فیلم ایرانی ارادتمند نازنین بهاره تین!

پس از انتشار این تازه ها بسیاری از اهالی سینما به این تصمیمات اعتراض کردند. شعر علیدوستی در توئیتر نوشت: «سؤال استوک: فیلمی که از نظرتان سراسر دشوار داره و در حدی که نمیشه اصلاحش کرد، چگونه از راهبری پروانه ساخت گرفته؟» او در همین رابطه توئیت کرد: «لطیفی: در باره فیلم آقای کاهانی جمع نظرات این است که امکان اصلاح برای این فیلم هستی ندارد. منظور از جمع نظرات، نظر ۹ تن است از طرف همه امت.» این بازیگر در پیوسته به اصلاحیه این شورا به فیلم تازه اصغر فرهادی هم اشاره کرد: «در باره فروشنده هم روشون نشده اصلاحیه ندن، گفتن خب اون آهنگ رعنا رو درارید. اگه آهنگه نبود تیتراژش سانسور می‌شد.»مهران غفوریان در مصاحبه‌اش با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: «مشخص نیست چه اتفاقی می‌افتد یک فیلم پس از دریافت پروانه ساخت و آماده شدن، اکران نمی‌شود! به سرنویس نمونه درباره «ارادتمند نازنین، بهاره، تینا» ما نیامدیم برای «بنهور» پروانه ساخت بگیریم ولی «زاپاتا» بسازیم. نباید بگویند این فیلم قابل اصلاح نیست؛ چون به راستیً چم(cham ) دم را نمی‌فهمم! یعنی کاهانی پروانه ساخت یک فیلم گرفته و فیلم دیگری را ساخته که این حرف را می‌زنند یا چیزهای شگفت و ناآشنا را وارد فیلم کرده است؟!»

درحالیکه عباس نادری دبیر شورای پروانه نمایش مدعی شده بود که «فیلم سینمایی «ارادتمند نازنین بهاره تینا» بازداشت نشده است بلکه اصلاحیه خورده است و اگر اصلاحیه‌های این فیلم انجام شود، پروانه نمایش دریافت می‌کند.» یک روز پس حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه میان تهیه‌کنندگان سینما با مؤسسه رسانه‌های تصویری، بازداشت «ارادتمند نازنین بهاره تینا» را تأیید کرد و گفت: «من این فیلم را ندیدم ولی همان شورایی که پروانه نمایش به خیلی فیلمهای دیگر می‌داده است به این فیلم پروانه نمایش نداده است. البته من فیلم را ندیدم و قضاوتی نمی‌کنم ولی این فیلم بی گمانً پروانه ساخت داشته است ولی پروانه ساخت و پروانه نمایش دو گویه جدا است و باید انگیزه پروانه نگرفتن فیلم را از اعضای شورا پرسید.»

دانلود فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا

یک روز پس سید ضیاءالدین دری در مصاحبه‌ای جنجالی با طرح اتهاماتی علیه عبدالرضا کاهانی و اصغر فرهادی مدعی شد که به سینما ضربه می‌زنند. این کارگردان عضو شورای پروانه نمایش گفت: «کاهانی با ساخت این فیلم قصد زیرآبی رفتن را داشته است. سال‌ها سینماگران جنگیدند تا کامیاب شدند، راهبری را خوشنود کنند که برای صدور پروانه نمایش، تنها سیناپسی را تحویل شورا بدهند. تا پیش از این، سینماگران باید فیلمنامه کامل را تحویل می‌دادند و با هر ممیزی، دوباره باید فیلمنامه را بازنویسی می‌کردند و روزها در رسته می‌ایستادند تا پروانه بگیرند! حال کارگردان‌هایی مثل کاهانی با ساخت فیلمی که تار و پودش غیرقابل نمایش است، اعتماد را از میان می‌برند و ما را به سال‌های پیش بازمی‌گردانند! سال‌ها جنگیدیم تا این شرایط را درست کنیم و بتوانیم موقعیتی را درست کنیم که راهبری با اعتماد به فیلمساز، آماده شود در ازای چند صفحه سیناپس پروانه ساخت را صادر کند. کارگردان‌هایی مثل کاهانی به همه سینماگران ضربه می‌زنند!» دری این فیلم را یک فیلم غیراخلاقی شفاهی شناسایی کرد و گفت: «کارگردان‌های فیلم اولی معمولاً تحت‌کارایی بازیگرهای سرشناس، دیالوگ‌هایی وارد فیلم‌شان می‌شوند که بازیگر بدون به دیده داشتن فیلمنامه گفته است و کارگردان توانا به جلوگیری از دم نبوده است. نتیجه کار با فیلمنامه ارائه شده به راهبری کمی متفاوت است. شورا تمام تلاش خود را می‌کند تا از این مسائل بگذرد ولی این فیلم هیچ شباهتی به متن ارائه شده نداشته است! ایشان در سیناپس چند صفحه‌ای که ارائه کرده‌اند، موضوعی را مطرح کرده‌اند مبنی بر سه دختر مجرد که دنبال زناشویی هستند. این انگیزه نمی‌شود که فیلمی ساخته شود که سه دختر به تصویر کشیده شوند که برای مردها لَه‌لَه می‌زنند! فیلم کاهانی یک فیلم غیراخلاقی شفاهی است! به جرات نمی‌توان این فیلم را توی سینما همراه با خانواده دید. سانسور در تمام گیتی هستی دارد. در سینمای آمریکا فیلم‌ها درجه سنی دارند و به بهانه آموزش مسائل بهداشتی به بچه‌های در آستانه سن بلوغی موضوعاتی را نشان می‌دهند. در سینمای ایران هم این مسائل هستی دارد، ولی شوخی با این مسائل و نشان دادن کاندوم در مدرسه و به سخره گرفتن این موضوعات کار درستی نیست! ولی شک نکنید این فیلم غیرقابل اکران است»

گفتگو‌های دری با واکنش تند تهیه‌کننده فیلم، سعید خانی، روبرو شد. او خطاب به کارگردان سریال «کیف انگلیسی» گفت: «آقای دری، چگونه شدنی است فیلمی را که ندیده‌اید، این‌طور نقد کنید؟! مگر شدنی است بدون دیدن یک فیلم، دم را نقد کرد و در موردش نظر داد؟! من گفتگو‌های ایشان را تکذیب می‌کنم و در موقعیتی پسندیده به تمام اتهامات واردشده به این فیلم و عواملش پاسخ خواهم داد» دو روز پس از انتشار این مصاحبه، دری با انتشار بیانیه‌ای ضمن دلجویی از اصغر فرهادی و عبدالرضا کاهانی با بیان اینکه «اینجانب به پافشاری گزارشگر که او را مثل فرزند خود برای شنیدن نظراتم کنجکاو یافتم پاسخ می‌دادم چون که پیمان به انتشار نه داشتیم» کوشش کرد تا از فشار برآمده از این مصاحبه بیرون شود. او در باره نوشت: «اینجانب فیلم آقای کاهانی را ندیده‌ام و حرف‌هایم شکل اگزمپل برای مقال داشته‌اند و نه قطعی و هیچ قضاوتی هم در دم دخیل نبوده است. شاید فیلم را ببینم نظرم با شورا متفاوت باشد ولی نظر بیشتری لحاظ می‌شود. به هر روی طبیعی است که مطالب ابتر و کوتاه شده و جهت دار تر بازتاب یافته‌اند که تمایلی به باز نشر ان ندارم. اینجانب اگر چه شدنی است با برخی لحظات فیلم‌های آقای کاهانی موافق نبوده باشم ولی اسلوب و سبک ایشان را می‌پسندم و این را پیشترً هم گفته‌ام.»

دو هفته پس از اظهارات جنجالی دری، رئیس سازمان سینمایی، ایوبی، اعلام کرد که اعضای شورای جدید پروانه نمایش سینمایی بامداد سه شنبه اعلام خواهد شد. او گفته این کار در راستای «چرخش نخبگان» چهره می‌گیرد. او می‌گوید این دگرگونی ها هیچ ارتباطی با فیلم عبدالرضا کاهانی ندارد. جستار فیلم کاهانی از طرف محمدحسین لطیفی، «له له زدن برای مردها» بدست سه بازیگر این فیلم اعلام شده بود. مهران غفوریان هم در واکنشی به بازداشت این فیلم برای نمایش گفته بود «عبدالرضا کاهانی هم کارگردان جمهوری اسلامی است، مثل بقیه کارگردان‌ها.

لیلی گلستان در نامه‌ای که برای روحانی نوشت ضمن گله از فضای فرهنگی با بیان این جمله که «من به شما رأی دادم و نه به وزرا و وکلایتان، پس روی سخنم تنها با شماست و لاغیر» تلویحاً از وزیر راهبری گله کرد و با برشماری سوء مدیریت در پهنه فرهنگ و نام بردن از این فیلم نوشت «آقای روحانی می‌دانم خیلی گرفتارید. ترمیم و بازسازی ویرانی‌های دم هشت سال شگفت به ۸۰ سال کار شبانه‌روزی نیاز دارد؛ ولی ما را دریابید. بیایید آبروی کشور را بخرید. اهالی فرهنگ و هنر آبروی کشور ما هستند، آنها را دریابید.

بازداشت

ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» بازداشت شد.زمزمه هائی از رفع بازداشت این فیلم به گوش می رسد. 


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : اکران فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا ، داستان فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا ، دانلود رایگان ارادتمند نازنین بهاره تینا ، دانلود رایگان فیلم ، دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم ، دانلود فیلم ، دانلود فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا با کیفیت عالی ، دانلود فیلم ایرانی ، دانلود فیلم جدید ، دانلود فیلم جدید ایرانی ، دسته‌بندی نشده ، زمان اکران فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا ، فیلم ایرانی ، فیلم ایرانیدانلود مستقیم فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا ، موضوع فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.