دانلود آهنگ جدید


» دانلود سریال شهرزاد فصل 2 دوم – بخش دوم 2 موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


دانلود سریال شهرزاد (فصل ۲)

رمز بخش دوم پیمان گرفت

دانلود سریال شهرزاد فصل 2 دوم - بخش دوم 2

ژانر : درام ، عاشقانه
سال ساخت : ۱۳۹۵
کارگردان : حسن فتحی
نویسنده : حسن فتحی و نغمه ثمینی
تهیه‌ کننده : محمد امامی
چکیده داستان : ماجرای فصل دوم از جایی آغاز می‌شود که پس از مرگ بزرگ آقا گردانیدن همه چیز به قباد می‌ رسد و او همه کاره دم و دستگاه دیوان سالار می شود، ولی شرایط جدید و قوت گرفتن قباد به مذاق عمه بلقیس که در کرمان زندگی می‌کند خوش نمی آید و او برای گرفتن قوت از قباد به تهران می‌ آید و…


لینک های دانلود

بخش دوم :

رمز بخش دوم : LOTUSG4AMT46TAHS1

خرید و دانلود کیفیت HQ 1080p (بها : ۲۵۰۰ تومان – حجم : ۲٫۴۲GB)

خرید و دانلود کیفیت ۱۰۸۰p (بها : ۲۰۰۰ تومان – حجم : ۱٫۷۳GB)

خرید و دانلود کیفیت ۷۲۰p (بها : ۱۸۰۰ تومان – حجم : ۶۷۱MB)

خرید و دانلود کیفیت ۴۸۰p (بها : ۱۵۰۰ تومان – حجم : ۴۳۰MB)

خرید و دانلود همه کیفیت ها (بها ۳۰۰۰ تومان)

قسمت نخست :

خرید و دانلود کیفیت HQ 1080p (بها : ۲۵۰۰ تومان – حجم : ۲٫۲۷GB)

خرید و دانلود کیفیت ۱۰۸۰p (بها : ۲۰۰۰ تومان – حجم : ۱٫۶۲GB)

خرید و دانلود کیفیت ۷۲۰p (بها : ۱۸۰۰ تومان – حجم : ۷۶۱MB)

خرید و دانلود کیفیت ۴۸۰p (بها : ۱۵۰۰ تومان – حجم : ۴۰۹MB)

خرید و دانلود همه کیفیت ها (بها ۳۰۰۰ تومان)


پشتیبانی : شماره پشتیبانی (ساعات اداری): ۰۲۱۷۷۷۲۹۵۵۷  ,  پشتیبانی تلگرام: @Shop_Upera_Bot و @Srmweb


هشدار مهم برای دانلود سریال

پیش از دانلود سریال حتما نرم افزار مدیریت دانلود بر روی سیستم خود نصب کنید تا در چهره توقف دانلود بتوانید دوباره دم را پیوسته دهید.

چنانچه این نرم افزار ها را نصب نکرده و اقدام به دانلود سریال کنید، شدنی است فایل ناقص دانلود شود در این چهره مسئولیتش متوجه خود شماست!

دانلود برای موبایل (اندروید)

دانلود برای رایانه


موسیقی

محسن چاوشی و سینا سرلک – ای دریغا :

http://iranjavanmusic.com/11600

محسن چاوشی و سینا سرلک – فندک تب دار :

http://iranjavanmusic.com/8284


تیزر بخش دوم


پشت صحنه

گلاره عباسی ، شهاب حسینی و حسن فتحی در پشت صحنه فصل دوم شهرزاد

دانلود سریال شهرزاد فصل 2 دوم


واپسین آگاهی ها از سریال شهرزاد

دانلود سریال شهرزاد فصل 2 دوم - قسمت نخست 1

۱۲ تیر :

مونا احمدی با انتشار این تصویر در اینستاگرامش نوشت: شهرزاد تجربه‌ی جذابی بود که در این فصل به انگیزه تداخل کاری نتونستم همراهش باشم و متاسفم. ولی دلم با سیمین و شهرزاد هست و آرزو می‌کنم سریال، با همون محبوبیت و کامیابی پیشین، پیش بره.

دانلود سریال شهرزاد فصل 2 دوم - بخش دوم 2

۱۰ تیر :

نمایش بخش دوم «شهرزاد» در سینما

بخش دوم از فصل دوم «شهرزاد» یک روز پیش از عرضه، در پردیس سینمایی کوروش نمایش داده می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط همگانی سریال «شهرزاد»، علاقمندان به این گردآور می‌توانند فردا، یکشنبه (۱۱ تیر ماه) ساعت ۲۲، به تماشای بخش دوم فصل دوم در سالن گراند سینمای پردیس سینمایی کوروش بنشینند.

علاقمندان به تماشای بخش دوم سریال «شهرزاد»، می‌توانند هم‌اکنون با مراجعه به سایت سینماتیکت، نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

۲ تیر :

شب بیست‌ و نهم : به تاراج رفتن شهرزاد

سرانجام پخش فصل دوم سریال شهرزاد آغاز شد ولی در کنار خوشحالی دلبستگی‌مندان این سریال از به سر آمدن چشمداشت برای آغاز فصل دوم، ماجرای پخش غیرقانونی شهرزاد رخداد ناخوشایندی بود که می‌توان درباره چگونگی دم قدری درنگ کرد.

این رخداد در شرایطی رخ داد که محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد پیش از این درباره اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از پخش غیرقانونی این سریال گفته بود: «ما تمام تمهیدات لازم را برای اینکه دانلود و بارگذاری غیرقانونی سریال انجام نشود، ترتیب دادیم… ما حتی پروانه اف بی آی وارنینگ «FBI WARNING» را هم گرفته ایم…»

باوجود تمام این اقدامات، گواه انتشار غیرقانونی این سریال در وبسایت یوتیوب بودیم و با جست و جویی سرسری خواهیم دید که تنها یک روز پس از انتشار، قسمت نخست شهرزاد در یوتیوب بیش از ۱۰۰۰۰۰ بار به چهره غیرقانونی دیده شده. سوالی که می‌توان پرسید آنست که آیا راهی برای جلوگیری از این رخداد و یا کاستن از حجم بازدیدهای غیرقانونی هستی نداشته؟

بی گمان در تمام جهان نیز باوجود اقدامات پیشگیرانه نمی‌توان آمار تخلقات اینچنینی را به صفر رساند و به کلی از وقوع دم جلوگیری کرد تا جایی که این رخداد دامنگیر سریال‌های مطرح جهانی همچونGame Of Thrones نیز بوده و هست، ولی آیا راهکاری برای کاهش معنادار این اعداد هستی نداشته که از سوی تهیه کنندگان سریال شهرزاد نسبت به دم بی توجهی شده باشد؟

باتوجه به اینکه بازدیدهای غیرقانونی سریال شهرزاد در فضای اینترنت و از راه سایت‌هایی مثل یوتیوب انجام گرفته می‌توان نتیجه گرفت که این شمار از کسان به هر انگیزه توانایی خرید یا گرایش به خرید DVD‌های سریال شهرزاد را نداشته اند و از سوی دیگر در فضای اینترنت نیز به هر انگیزه به تارنما تازه راه اندازی شده‌ای که تهیه کنندگان این سریال برای فروش دم تدارک دیده‌اند مراجعه نکرده‌اند. حال سوال اینجاست: آیا در فضای سوداگری اینترنتی کشور هیچ گنجایش دیگری برای عرضه سریال شهرزاد هستی نداشته؟

چندین سال است در کشور ما بسترهای VOD تکاپو خود را در ابعادی گسترده آغاز کرده اند و در سال‌های پسین توانسته اند شمار قابل توجهی از کاربران را به خود جذب کنند؛ از همین جهت شاید یکی از راهکارهایی که می‌توانست از شمار بسیار دانلودهای غیرقانونی این سریال جلوگیری کند ارائه این گردآور بر بستر سرویس‌های VOD بود. چرا که بازدیدها و دانلودهای غیرقانونی در فضای اینترنتی چهره گرفته و راهکاری که سرویس‌های VOD ارائه می‌دهند نیز برای کاربران فضای اینترنت است. از سوی دیگر بها خرید اشتراک در این بسترها به گونه ای است که شاید کاربرانی را که آماده به پرداخت بها‌های موجود در بازار شبکه نمایش خانگی نیستند ترغیب به خرید اشتراک کرده تا از این روش ضمن کاهش دانلودهای غیرقانونی، تهیه کنندگان شهرزاد نیز کمتر متضرر شوند.

البته تهیه کنندگان ارجمند شهرزاد به سرنویس راهکار جایگزین وب سایتی را برای این منظور شناسایی کرده اند که خود پیمان است به پشتوانه شهرت سریال شهرزاد شناخته شود، در حالی که بسترهای VOD که از پیش در فضای سوداگری مشغول به تکاپو بوده اند با داشتن شمار قابل توجهی کاربر و مخاطب می‌توانستند گنجایش قابل اعتنایی باشند برای تضمین فروش بیشتر شهرزاد. همان گونه که در باره سریال «عاشقانه» به کارگردانی«منوچهر هادی» این رخداد افتاد و با پخش این سریال در سرویس‌های VOD در کنار پخش فیزیکی در شبکه نمایش خانگی از همگی گنجایش‌های موجود برای عرضه یک سریال به خوبی کاربرد شد تا کمتر گواه چنین اتفاقی برای سریال عاشقانه باشیم.

نکته قابل درنگ دیگر آنکه تهیه کنندگان شهرزاد با شناسایی سایت لوتوس که در دم امکان دانلود به روشی ناصحیح داده می شود و همچنین بستن پیمان نامه با دیگر سایت هایی که تکاپو غیررسمی داشته و ملزم به رعایت حقوق صاحبان یادگارها نیستند، خود نخستین و بزرگترین گام را برای بارگزاری غیر قانونی یادگارها فرهنگی و تغییر رفتار مصرف از نمایش آنلاین به دانلود محتوی برداشته‌اند.

امیدواریم که در آینده تهیه کنندگان گردآور‌های اینچنینی ضمن به کارگیری همگی گنجایش‌های موجود راه‌های دسترسی قانونی به یادگارها خود را آسان کرده و کاربران نیز با رعایت حقوق مادی و معنوی صاحبان یادگارها، از دانلود یا تماشای غیرقانونی بپرهیزند که البته این فرمایش مستلزم تلاش‌های هدفمند در دامنه فرهنگ‌سازی بوده و هست!

۲۹ خرداد :

قسمت نخست فصل دوم شهرزاد تنها در نیم یا نیمه روز ۶۵ هزار بار دانلود شد

نخستین قسمت از فصل دوم سریال شهرزاد دیروز رسما منتشر شد تا دلبستگی‌مندان این سریال بتوانند دوباره دم را دنبال کنند. این سریال که علاوه بر عرضه نسخه فیزیکی، به شکل آنلاین و قانونی هم منتشر می‌شود، با پیشباز خیلی خوبی از سوی بینندگان روبرو شده و رکورد جدیدی را ثبت کرده است. قسمت نخست شهرزاد ۲ تنها در نیم یا نیمه روز ۶۵ هزار بار از راه سامانه لوتوس پلی دانلود شده که رکورد جدیدی در میان سایت‌های VoD به حساب می‌آید.

سریال شهرزاد علاوه بر دو فرمت یادشده، پیمان است به سرنویس نخستین سریال ایرانی از شبکه سرشناس نت‌فلیکس نیز منتشر شود. همچنین با اینکه پخش فصل دوم این سریال به تازگی آغاز شده، آگاهی ها رسیده که فصل سوم دم نیز در حال فرآوری است.

«شهرزاد ۲» در روز نخست پخش، غیرقانونی بارگذاری شد

تهیه‌کننده سریال « شهرزاد ۲ » درباره بارگذاری غیرقانونی این سریال در سایت یوتیوب توضیحاتی ارایه کرد.

امروز نخستین قسمت از سریال « شهرزاد ۲ » ساخته حسن فتحی عرضه شد و مخاطبان توانستند دم را خریداری کنند. از سوی دیگر ولی این سریال از راه سایت یوتیوب نیز به چهره غیرقانونی بارگذاری و تا بعدازظهر امروز بیش از ۲۰ هزار بار دیده شد.

طی تماسی که با سیدمحمد امامی تهیه کننده و سرمایه گذار این سریال داشتیم درباره این مساله پرسیدیم و متوجه شدیم که سریال از هشت بامداد امروز دوشنبه ۲۹ خرداد در بازار پخش شده است.

محمد امامی، تهیه کننده سریال «شهرزاد» درباره پخش و عرضه قسمت نخست این سریال که امروز به بازار آمد و از راه سایت یوتیوب عرضه شده است، گفت: «ما تمام تمهیدات لازم را برای اینکه دانلود و بارگذاری غیرقانونی سریال انجام نشود، ترتیب دادیم. با این حال باز هم نمی‌توان از همه موارد غیرقانونی بازداری کرد و در همه گیتی هم نمی‌توان ۱۰۰ درصد جلوی چنین اتفاقاتی را گرفت.»

او درباره اینکه چگونه پیمان است از دانلود غیرمجاز سریال جلوگیری شود، بیان کرد: «ما حتی پروانه اف بی آی وارنینگ FBI WARNING را هم گرفته‌ایم که در ایران تنها فیلم «فروشنده» دم را داشت. حتی در گیتی که از این امکان بهره می‌برند بیشتر به سمت سیستم‌های فرهنگی پیش رفته‌اند تا سیستم‌های پلیسی و امنیتی و برای مردم فرهنگسازی می‌شود که این کالا هم مثل کالاهای بازرگانی دیگر خریداری شود.»

امامی در پایان درباره تمهید دیگری که اندیشیده شده است، روشنگری داد: «ما توافقی با سایت یوتیوب داریم که براین بنیاد وقتی به آنها گزارش شود سریال را برمی‌دارند و در این باره هم هر بار که این اقدام چهره بگیرد ما با مسئولان یوتیوب گفتگو می‌کنیم تا سریال را از روی سایت بردارند.»

علی نصیریان، ابوالفضل پورعرب، شهاب حسینی، سرود علیدوستی، مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار از بازیگران فصل نخست «شهرزاد» بودند که سال گذشته در شبکه نمایش خانگی عرضه شد و مخاطبان بسیاری پیدا کرد.

……………………………………….

۲۸ خرداد :

فصل دوم سریال «شهرزاد» فردا دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ همزمان با چهلمین سالگرد خاموشی دکتر علی شریعتی در شبکه نمایش خانگی پخش می شود.

به همین فراخور کارگردان این گردآور فصل دوم سریال پربیننده شهرزاد را به او تقدیم کرد.

حسن فتحی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«بیشتر قهرمانان زندگی هر یک از ما در مقطع خاصی الهام‌بخش ما بوده‌اند و پی عبور ما از دم مقطع، دیگر دم جلوه و گیرایی پیشین را نداشته‌اند.

برای شخص من ولی در میان همگی قهرمانان زندگی‌ام، یک قهرمانِ همواره دوست داشتنی و ماندگار هستی دارد که بلوغِ فکری و معنوی و اخلاقی و هنری خود را بیش از هر کسی مدیون اندیشه و افکار متعالی او هستم.

اکنون که چهلمین سالگرد عروج این بزرگمرد پهنه فرهنگ و اندیشه با آغاز پخش فصل دوم سریال شهرزاد همزمان شده است، مایلم درمقام سازنده این ردپا، بهره خود را تقدیم کنم به آموزگار بزرگ عرفان و برابری و آزادی، دکتر علی شریعتی.»

……………………………………….

۲۷ خرداد :

پخش فصل دوم سریال «شهرزاد» از روز دوشنبه ( ۲۹ خرداد ماه) در شبکه نمایش خانگی آغاز خواهد شد.

داستان سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی و سرمایه‌گذاری سید محمد امامی در دههٔ ۱۳۳۰ خورشیدی می‌گذرد و روایتی عاشقانه بر بستر تاریخ است.رضا کیانیان، رویا نونهالی، امیر جعفری و آتنه دین شناس نصیری از بازیگران جدید فصل دوم هستند که در کنار سرود علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، پرویز فلاحی پور، گلاره عباسی، سهیلا رضوی، فریبا کارآزموده، امیر حسین فتحی و … ایفای نقش می‌کنند.

همچنین محسن چاوشی همانند فصل نخست به سرنویس خواننده همراه این سریال است.


حواشی

در پی شایعه‌ای که از یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر برونرفت و متواری شدن محمد امامی، تهیه کننده سریال «شهرزاد» منتشر کرده علی اسدزاده مدیر شرکت تصویر گستر پاسارگاد، پخش کننده این سریال واکنش نشان داد و این اقدام را دروغی بزرگ توصیف کرد.

علی اسدزاده درباره آغاز این شایعه به خبرآنلاین گفت: «رسانه‌ای این دروغ بزرگ را مطرح کرد و تنها امیدوارم روی حرفش بایستد و این تیتر دروغ را از خروجی خبرگزاری‌شان برندارند و روشنگری بدهند که از کجا و با چه منبعی این آگاهی ها را منتشر کردند.»

او در پیوسته درباره برونرفت محمد امامی از کشور نیز روشنگری داد: «آقای امامی بر پایه حقوق شهروندی شان برای اکران بیگانه «خوب بد جلف» و برگزاری ورک شاپ در ایران بیرون شدند و دوباره هم به ایران بازگشتند و در حال آماده هم در ایران هستند. ورود و برونرفت این مسئله هیچ ایرادی و اشکالی ندارد. به نظرم مضحک ترین مسئله این است که بخواهیم درباره ورود و برونرفت شخصی به کسی توضیحی بدهیم.»

مدیر شرکت تصویرگستر پاسارگاد درباره ملتهب کردن فضا پیش از آغاز پخش فصل دوم «شهرزاد» گفت: «وقتی همه این شایعات درست در زمانی شکل می‌گیرند که نزدیک به پخش فصل دوم سریال «شهرزاد» است می توان گفت برخی می‌خواهند در آستانه پخش سریال با این آشوب‌ها به سریال ضربه بزنند که مشخص است نمی‌توانند.»

او افزود: «برخی نه می‌توانند سریال کامیاب بسازند، نه فیلم‌هایشان فروش می‌کند و نه روزنامه‌شان تیراژ دارد و دیده می‌شود بنابراین مجبورند با این شایعه پراکنی‌ها و جو سازی ها گریز رو به جلو کنند.»

اسدزاده در پیوسته بازگو کرد: «حرف من به رسانه‌ای که این آگاهی ها را منتشر کرده این است که جرات به هزینه دهند و تیتری که زدند را عوض نکنند و روی حرفی که زدند بایستند. من تنها می‌خواهم بدانم منبع این آگاهی ها کجاست چون ما نباید چیزی را به کسی ثابت کنیم.»

او در پایان افزود: «این قبیل بی اخلاقی ها در جامعه و فضای برخی رسانه ها به هستی آمده که جای افسوس دارد.»


نگارخانه تصاویر


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : پست ویژه ، دانلود رایگان سریال شهرزاد 2 ، دانلود سریال ، دانلود سریال شهرزاد ، دانلود سریال شهرزاد 2 ، دانلود سریال شهرزاد فصل 2 دوم ، دانلود شهرزاد 2 ، دانلود فصل 1 سریال شهرزاد ، دانلود فصل 2 دوم سریال شهرزاد ، دانلود فصل دوم سریال شهرزاد ، دسته‌بندی نشده ، سریال ایرانی ، قسمت اول از فصل دوم سریال شهرزاد
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.