دانلود آهنگ جدید


» دانلود سریال برنا موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶

دانلود سریال برنا

تاریخ : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶


دانلود سریال برنا با لینک سر راست

دانلود رایگان سریال برنا با کیفیت عالی ۷۲۰p و حجم کم

تصاویر جدید افزوده شد

دانلود سریال برنا

دانلود سریال برنا

 

ژانر : اجتماعی

ساخت : ۹۶

کارگردان : عباس رنجبر

پخش :  از شبکه ۳ سیما

بازیگران : فریده سپاه منصور، جمشید جهانزاده و مرضیه صدرایی

چکیده داستان : سریال برنا روایتگر  راه‌های رفته و نرفته و دیده نشده است. سفری را داستان میکند  که رهنورد اصلی هنگام جوانی به نام برنا نامی با سری پر از سودا و بلندپروازی است. داستان از جایی آغاز می‌شود که جوان داستان  یعنی برنا در جریان آشنایی با دختری جوان به نام نگار در مقام پاسخگوی سوالی مطرح شده بر می آید، یافتن پاسخ این سوال آغازگر معماهاو به هم ریزی هایی  می‌شود که پیاپی بر سر راهش پیمان می‌گیرند. برنا در راه رسیدن به نگار ناچار می‌شود در برابر دشواری ها سفر قد دانش کند, هر چه در توان دارد رو کند تا به چیزی که میخواهد برسد  ولی او هر چه بیشتر تلاش می‌کند، نگار برای او سراب‌تر و دست‌نیافتنی‌تر و شرایط بد تر و سخت تر می‌شود تا جایی که وقتی به خود می‌آید در هزار تار نامرئی که کالا وسوسه دارند گرفتار شده است. ولی او دست از تلاش و پژوهش برای یافتن سوال باره نظر بر نمی دارد و حالا سرگذشت یا داستان، سرگذشت یا داستانِ راهی است پر فرازو نشیب و بالا پایین دار به زودی شما میتوانید این سریال ملوس را از شبکه سه سیما هم چنین تارنما نگار فیلم دانلود و نگریستن نمایید.

تصویر های سریال برنا

دانلود سریال برنا سریال برنا دانلود سریال برنا

 

دانلود سریال برنا

تیزر رسمی به زودی افزوده میشود هم چنین با محاصبه ای که با رسانه های اجتماعی داشته اند گفته شده که آزمایش بازیگران در حال انجام  است و تا کنون چند نفری گزینش شده است که در بالا درج شد.

تبلیغات


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : خلاصه داستان سریال برنا ، دانلود رایگان سریال برنا ، دانلود سریال ایرانی ، دسته‌بندی نشده ، سریال برنا ، عکس های سریال برنا ، قسمت آخر سریال برنا ، قسمت جدید سریال برنا
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.