دانلود آهنگ جدید


» دانلود بازی Resident Evil 7 برای PS4 موزیک کار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

دانلود بازی Resident Evil 7 برای PS4

تاریخ : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵


پس از انتشار کامیاب بازی Resident Evil در سال ۱۹۹۶ کمپانی CAPCOM دستور ساخت شماره های بعدی این بازی را به کارگردان این بازی که Shinji Mikami نام داشت داد ، نسخه های بعدی این سری تا بازی یادبود انگیز Resident Evil 3: Nemesis به ریشه های خود وفادار مانده و یک بازی با اتمسفر هراس آور و المان های بقا برای پیروان خود به همراه اورد ، ولی با انتشار بازی بسیار ملوس و بی اندازه کامیاب Resident Evil 4 که در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد و کامیاب به کسب بیش از ۱۰۰ پاداش گوناگون از دسته پاداش بهترین بازی سال شد ، این سری از راه اصلی خود بیرون شد و به سمت اکشن شدن جنبش کرد در پیوستگی کمپانی CAPCOM در سال ۲۰۰۹ بازی ستایش شده Resident Evil 5 را منتشر کرد که پایانی بر منش منفی افسانه ای این سری Albert wesker بود . بازی Resident Evil 5 یک بازی بسیار ملوس با گرافیکی خیره کننده و داستانی کم وبیش خوب بود ولی این بازی پایه گذار فاجعه ای به نام Resident Evil 6 شد ، بازی Resident Evil 6 در زمان انتشار خود در سال ۲۰۱۲ کامیاب شد خود را به سرنویس یکی از بی هویت ترین بازی های سال های تازه به همگان شناسایی کند ، این بازی به هیچگونه یک بازی ترسناک نبود حتی المان های بازی های ترسناک نیز در این بازی یافت نمی شد به راستی این بازی یک بازی اکشن سوم شخص بسیار ظعیف و بی کیفیت بود . انتشار بازی Resident Evil 6 مایه برانگیخته شدن خشم بازی بازان و پیروان این سری دوست داشتنی در سرتاسر جهان شد به طوری که بسیاری خواستار ریبوت شدن این سری بودند .

دیگر توضیحات : Resident Evil 7 یک بازی در سبک ترسناک می باشد که در سال ۲۰۱۷ بدست استودیوی بازی سازی CAPCOM ساخته شده است و در تاریخ ذکر شده برای سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد . استودیوی بازی سازی CAPCOM یکی از کهنه ترین استودیوهای بازی سازی می باشد که تاکنون کامیاب به ساخت بازی های بسیاری همانند سری دوست داشتنی Resident Evil و Devil may cry شده است . استودیوی بازی سازی CAPCOM را بیشتر با سرنویس ترسناک Resident Evil می شناسیم ، این بازی که برای نخستین بار در تاریخ ۲۲ مارچ ۱۹۹۶ منتشر شد با شتاب به یکی از دوست داشتنی ترین بازی های سبک ترسناک تبدیل شد و با المان های جدیدی که به این سبک دوست داشتنی وارد کرد کامیاب شد شاخه جدیدی در سبک ترسناک خلق کند که سبک هراس و بقا نام گرفت و در سال های بعدی کمپانی های بسیاری با الهام گرفتن از این سبک کامیاب به خلق شاهکارهایی مانند dead Space 1 شدند . در این سبک شما قالبا در یک پیرامون با اتمسفر ترسناک پیمان دارید و به منابع اولیه و جنگ افزار های بسیاری نیز دسترسی ندارید و باید برای زنده ماندن در فضای بازی تمام منابع اولیه و گلوله های خود را به دقت مدیریت کنید . در سال ۲۰۱۶ کمپانی Capcom اعلام کرد که قصد دارد این سری را به ریشه های خود بازگرداند و پس از دم بازی رایانه ای Resident Evil 7 را شناسایی کرد . بازی جدید مانند دیگر نسخه های این سری آغاز نمی شود ، در تمام شماره های پیشین شما در یک شهر یا یک کشور بوده اید که با فاجه ای روبرو شده بود که برآیند اینکه دم زامبی ها سرتاسر شهر و ان منطقه را فراگرفته بودند و شما باید جان خود را از آنجا رهایی می دادید ، ولی در نسخه جدید این بازی شما در یک خانه گیر افتاده اید و داستان بازی بیشتر جنبه سوپرنچرال دارد . برای نخستین بار در سری Resident Evil بازی از گوشه دوربین نخست شخص گفتار می شود و با پروا به دموهای منتشر شده بازی جدید همانندگی بسیاری به دموی بازی کنسل شده Silent Hills که P.T. نام داشت دارد . گیم پلی بازی برپایه سبک هراس و بقا طراحی شده است و می توان گفت که کمپانی سازنده از اکشن کردن این سری دست برداشته است . بازی رایانه ای Resident Evil 7 در بازه ای نامعلوم در دی و بهمن ماه سال ۱۳۹۵ منتشر می شود .

دانلود بازی Resident Evil 7 برای PS4

مشخصات بازی Resident Evil 7 :

نام بازی : Resident Evil 7

پلتفرم : PS4

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۱۷

شرکت سازنده : CAPCOM

منتشر کننده : CAPCOM

سبک بازی : ترسناک

لینک پیوسته : PS4

Resident Evil 7


دانلود آهنگ

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

تیشرت لاغری

دسته بندی : Ahmadreza Shahriyari ، پلی استیشن 4 ، دانلود Resident Evil 7 ، دانلود آپدیت بازی Resident Evil 7 ، دانلود آخرین آپدیت بازی Resident Evil 7 ، دانلود بازی ، دانلود بازی PS4 ، دانلود بازی Resident Evil 7 ، دانلود بازی Resident Evil 7 برای ps4 ، دانلود بازی اکشن ، دانلود بازی ترسناک ، دانلود بازی جدید ، دانلود بازی کنسول